Skúsenosti so založením eshopu

nikolajka2
15. okt 2015

ahojte

Rada by som sa poradila s niekym, ako zalozit e-shop, naklady na to, co napriklad servis stranky po urcitej dobe. Chcela by som nieco take rozbehnut. Prijimam akekolvek rady, napady , pripadne co mam ocakavat. Pripadne mozte poradit, aj co s a dobre predava cez e-shop, alebo co si radi kupujete cez e-shop. Dakujeeem.

jankazav
15. okt 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

@nikolajka2 ahoj, ja ti môžem poradiť šikovného chalana, ktorý mi spravil e-shop a v prípade potreby mi ho vždy upraví. Stálo ma to iba 100 € so všetkým - dizajn, prispôsobenie na slovenský trh, e-maily pre zákazníkov. Jediné s čím je viac roboty je nahadzovanie produktov 🙂

patkaba
22. mar 2018

Ahojte, ja po čase vám môžem doporučiť aby ste si eshop robili cez eshop-rychlo.sk.. my konkrétne robíme s detskými vecami (hračky, oblečko a tak). Inak cenovo taký eshop stojí 12 eur mesačne a máš v tom aj podporu, takže ti stále niekto pomáha ak niečo nevieš 🙂

sisulie_nka
25. jan 2021

@patkaba mohla by som otázku ?