Som študentka a potrebujem peniaze

simicek77
11. okt 2012

Cawko kocky,
som studentka strednej skoly a naozaj surne potrebujem peniaze,nie vela ale aspon na jedlo a do skoly,peciem domace zakusky a strazim deti pretoze uz naozaj neviem co dalej.Vedeli by ste mi poradit?

simicek77
autor
9. nov 2012

@xelibri ty si to robila?nie je to ziadny podvod??

xelibri
9. nov 2012

@simicek77
Ja to aktualne robim 🙂
Som zaregistrovana vo viacerych agenturach, ale este nie vsetky mam overene, co sa tyka vyplacania odmien. Zatial len tieto dve a kedze som uz par krat dostala"vyplatu", tak ti mozem zarucit, ze to urcite nieje podvod 😉

kristiii
9. nov 2012

@simicek77 osobne nechápem prečo sa do teba podaktoré tu navážujú, nerieš ich, je super že sa snažíš ulahčiť mame finančnú situáciu, niekedy rodičia jednoducho nezarobia dosť aby mohli kúpiť decku všetko, to neznamená že sú zlí rodičia, dnešná doba je proste ťažká a to či už pre dospelých alebo pre študentov. ja som na strednej zvykla brigádovať v krajčírskej firme /študovala som obchodku takže len nejaké pomocné práce/, ak máte v okolí nejaké závody popýtala by som sa aj tam, ale skor asi skús nejaké tie personálne agentúry, tie to majú dnes väčšinou všetko pod palcom. Ludia bývajú pn, očr, chodia na dovolenky a vtedy vždy treba niekoho na záskoky. Ak už opatruješ detičky skús sa ich mamičiek popýtať či nemajú nejaké kamošky ktoré by tiež potrebovali, určite by ťa doporučili. Prácou na doma cez internet sa nezdržuj, sú to skoro všetko podvody a vo firmách čo sú overené zarobíš mesačne len pár drobných alebo úplne nič čo ti nepomože.

reni1512
9. nov 2012

@simicek77 skus sa zaregistrovat do promo agentury a mozes robit promoterku...da sa to vpohode pocas skoly ked mas volno, je to najlepsie platena brigada..🙂 drzim prsty

simicek77
autor
13. nov 2012

@kristiii dakujem si veeelmi zlata 🙂 ale ved ja si ich nevsimam niektori si neprezili tak nepochopia ;)

@reni1512 myslim ze dnes tam zajdem ved kto iny nez agentura ma prehlad o praci nie? 🙂
@xelibri idem na to 🙂 za skusku nic nedam 🙂 veelmi dakujem 🙂

xelibri
19. nov 2012

@simicek77
Ahojky, mam dalsiu overenu agenturu, tu sa sice nadaju zarobit peniazky, ale za nazbierane body si mozes vybrat tovar co ponukaju a je tam toho celkom dost 🙂
http://www.vyskumy.sk/registracia.html?invi=49577

simicek77
autor
19. nov 2012

@xelibri mne este neprisla ani jedna anketa z toho marketu ci co to je a registracny mail z toho druheho :(

xelibri
19. nov 2012

@simicek77
Mne tiez z marketagentu prisiel prvy dotaznik az po dlhej dobe, ked uz som si myslela, ze z toho nic nebude... Nevadi, zaregistrovana si, staci uz len cakat. Skus aj ostatne agentury, potom ti to pojde rychlejsie 😉

martinaxx
20. nov 2012

@simicek77 alebo môžeš vyskúšať čítanie reklamných mailov,neplatia sa žiadne vstupné poplatky http://www.ermail.cz/link/XTeajjXJmCIT2I2TI2YTI...

anjelik_999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaxx
27. nov 2012

http://www.reklamnimail.cz/registrace?afil=4bb4... tiež čítanie reklamných mailov 🙂

simicek77
autor
1. dec 2012

skuste vyskumy.sk 🙂 uz mi chodia prve dotazniky 🙂 baby dakujem velmi pekne ste vazne super 🙂

atom66
1. jan 2013

@simicek77 Ani neviem ako som sa sem dostal ... ak chces mozno by som mal pre Teba brigadu. Napis na atom66@azet.sk

belobebe
2. jan 2013

@simicek77 Ahoj ak by si mala zaujem si privyrobit cez Oriflame rada ti pomozem. nie je to tazka praca a ked si na strednej tak mozes ukazat katalog spoluziackam a tak si zarobit nejake vreckove. Ak mas zaujem o viac info rada ti ich poskytnem cez email alebo skype.

simicek77
autor
7. jan 2013

@belobebe Dakujem ale tuto moznost mi ponukalo vela ludi,ale urcite to nie je to co chcem,robi to vela ludi a provizie su vazne malicke ved moja spoluziacka to robi,pripada mi to ze to vobec za to nestoji robila to aj moja sestra

stastnevydatam
7. jan 2013

@simicek77 skoda ze nepises odkial si.. ja som z NR a haldam nejake dievca pri dcerku na obcasne pohranie.. 🙂

simicek77
autor
8. jan 2013

@sirene skusala som mohla by som mat 44e ale moja mama o par eur presahuje ziv.minimum a este k tomu ked ju munily rok vyhodily z prace dostala odstupne a to sa tiez zaratava

henikav
8. jan 2013

@simicek77 skusala si roznasanie letakov alebo dokladanie tovaru v supermarkete? Pripadne pomoc v domacnosti, upratovanie, zehlenie, strazenie deti...

anickaany
9. jan 2013

http://www.akozarobit.web2001.cz/

na tejto stranke su vypisane moznosti ako zarabat cez internet

simicek77
autor
9. jan 2013

@henikav nie som na tom az tak zle aby som roznasala letaky to sa lahsie povie ako urobi,dokladat mozem az od 18 a v bille som sa pytala uz niekolkokrat :/ Ale dakujem aspon za snahu 🙂

liz_lemon
9. jan 2013

@simicek77 ved si pisala, ze surne potrebujes peniaze

simicek77
autor
11. jan 2013

@liz_lemon to ano ale letaku su strasna drina za ziadne peniaze 😒

stanislavao
11. jan 2013

pokial by ste si nasli rodinu, kam by ste chodili upratovat, tak to by ste mali financne prilepsenie. v dnesnej dobe je vela zaneprazdnenych zien, ktore nestihnu upratat svoju domacnost a privitali by pomoc. alebo starsim ludom nakupit, do tesca stale prijimaju na dokladanie tovaru. treba len skusat vo svojom okoli.

vianne
11. jan 2013

ja som na strednej, kym som nemala 18 chodila nakupovat jednemu choremu dochodcovi, kamaratke strazila deti, potom som si dala inzeraty po okoli (na zastavke, vyveskach, v obchjodoch a pod.) ze upratujem domacnosti, umyvm okna, po malovani a pod. robila som tak kazdy vikend, a po case som uz mala ludi, ktori sa mi sami ozyvali opakovane, lebo boli spokojny, vyplata bola na ruku, a najlepsia reklama spokojnost, takze ma odporucili aj znamym. po 18 som si nasla uz na dohodu upratovanie kancelarii v 2 firmach a zarobila som si na VS studium. ale toto su vacinou moznosti v meste, tazko ak si niekde na dedine.

zuzx
11. jan 2013

@simicek77 a co doucovanie? Ak ovladas matematiku, nejaky cudzi jazyk ci hocico ine, tak si povesaj inzeraty do skol, na do vchodov, na ulici. Uvidis kolko deciek sa najde. Podla mna je to najlepsie ak mas taku moznost, ja som pocas vysokej doucovala a vtedy som brala 200-250 korun za hodinu (cca 10 rokov dozadu!).

simicek77
autor
12. jan 2013

Nie som na dedine len teraz penieze nema nikto nie to este aby rozdaval,do tesca sa mi neoplati na par hodin kedze nie som v meste kde by bolo,a vsade inde hladaju od 18,kamaratke strazim malu a kludne by som prijala aj upratovanie a pod. take veci mi problem nerobia 🙂

zuzx
12. jan 2013

@simicek77 ale napriklad to doucovanie mozes hned po skole, namiesto o tretej ci stvrtej prides domov o piatej ci siestej. Do mesta musis chodit tak ci tak, to to vyuzi ked si tam 🙂

saallen
12. jan 2013

@simicek77 vela bab sa pytalo odkial si??tak mozno keby si aj to napisala vedely by ti viac poradit.tak ak ti to nevadi napis odkial si a mozno ti aj ja budem vediet poradit.hm?:-)

simicek77
autor
14. jan 2013

Zo Serede som je to mesto ako kazde ine 🙂 nie velkomesto ale je tu vela ludi 🙂 Nieco najdem a potom bude vsetko lepsie lebo teraz uz to je zase tak velmi zlee :( Mamina si hlada novu pracu a priatel nasiel 🙂

zuzx
17. jan 2013

@simicek77 tak to byvame kusok od seba. Fakt skus to doucovanie - uplne nenarocne je to na cas a za ten cas ktory tomu venujes dostanes naozaj slusne peniaze.