Výpočet dovolenky po návrate z rodičovskej do zamestnania

stejja9
7. dec 2012

Ahojte. Vie mi niekto poradit ako sa vypočíta dovolenka za obdobie kedy som bola na MD a RD? Na MD som nastúpila 9.12.2009, na rodičovskej som mala byt do 9. 1.2013, kedy dcera dovrsi 3 roky, ale ja som uz nastupila 1.10.2012. Som v práci uz nejaku tu dobu a stale sa nevedia dohodnut kolko tej dovolenky mam mat. Mal niekto podobnu situaciu? Dakujem za kazde info.

maminecka2
23. jan 2019

Ahojte dievcata, v aprili mi konci tretia rodicovska (retazove porody, predtym este PN), budem sa vracat do povodnej prace a tiez by som potrebovala vediet ako je to s mojou dovolenkou. Neviete kto by mi ju mohol vypocitat? Dalo by sa napisat na inspektorat prace? Mam velmi silne podozrenie ze nase personalistky s tym dost cudne cachruju (napr. v 09/2017 som mala na paske 50 dni a teraz 25 dni (D-zost).
Este mam v paske rozne kolonky s dovolenkou a netusim co znamenaju- pred tymi 8 rokmi to tak nebolo... (napr. D-narok, D-min.r., D-zost., D-sk.zos.). Pri tom D-sk.zos. mam v poslednej paske len 4. To by mi mali zostat len 4 dni???
Chcem sa najskor niekde informovat kym budem k nam vobec volat, nech uz mam nieco v rukach.
Myslim si ze PN a za tym 3 retazove porody je asi dost tazke na vypocet...
Dakujem velmi pekne.