Začínam podnikať

diana212
12. feb 2012

Ahojte chcem si otvorit detsky obchod a chcela by som sa opytat ci mi neviete poradit nejakych dobrych odberatelov na oblecenie,kociky,postielky,hracky....ocenim kazdu radu dakujem 🙂

liz_lemon
12. feb 2012

@diana212 mas chaos v pojmoch, to co hladas sa vola dodavatel, odberatel budes ty

diana212
autor
12. feb 2012

jaj mas pravdu ani som si nevsimla dik za opravu 🙂

natalia_2
5. júl 2013

@diana212 ja si tiež planujem otvorit detsky obchodik...už som pozistovala super značky

11jarka
28. jan 2014

@natalia_2 ahoj chcem otvorit detsky stanok ,pises ze mas nejake znacky .pomozes mi a poradis?dakujem

aduskatt
28. jan 2014

@11jarka Nemyslim si, ze bude niekto, kto sa v tomto vyzna zuzovat svoju moznost zarobku tym, ze bude pripadnej konkurencii prezradzat svoje zdroje🙂 drzim palce v podnikani

j_ank_a
28. jan 2014

nehnevaj sa za moj nazor, ale detsky obchod podla mna nikdy nepojde... teda aspon pokial nieje dlho na trhu, nieje overeny a pokial tam ludia uvidia take ceny ako doteraz... u nas v meste sme ich mali uz strasne vela... vsetky krachli na tom, ze majitelia dali privysoke ceny za decky tovar...samozrejme im to neslo, najom bol vyssi ako zist a bum, bolo po obchode... majitelia maju priliz velke oci, su chamtivy a vidia velke cisla... tovar predavaju aj zo 100%nym ziskom, napokon, ako vsetko sa tak predava, nielen detske... ale povedzme si narovinu... len malo mamiciek si dovoli nakupovat v takych drahych obchodoch, pretoze uz davno neplati pravidlo, ze co je drahe, je aj dobre... ved uz aj OD ako tesco, kaufland maju detske veci, a kvalitne... tak preco kupovat drahsie??? tak isto vela mamiciek chodi do polska... ja tam pojdem tiez... po prepocte vsetkych veci, co tam kupis a odratani ceny benzinu to bude stale o vela menej, ako u nas... a kde si myslis, ze majitelia drahych butikov beru veci? samozrejme ze v polsku...
nechcem ta odradit, ale byt tebou urcite by som nehladala kontakty na dodavatelov tu... urcite ti tych najlepsich nikto neda, a ak by sa aj niekto nasiel, nieje iste, ci je to overeny a ten najlacnejsi dodavatel... pokial nemas naozaj overeneho dodavatela a niesi si ista, ze ti to pojde, radsej sa do toho nepustaj..
ale ak by si sa aj, drzim palec a prajem vela stastia...