Má hormonálna antikoncepcia vplyv na vyrážky?
Ahojte, už asi mesiac ma trápi tento problém. Začalo to najprv pri nose a rozšírilo sa mi to až na bradu. Raz je to lepšie raz je to horšie. Myslím si že je to v užívania HAK. Máte s niečím podobným skúsenost? Prípadne ako ste to riesili? Ďakujem

Ja mavam presne na tychto miestach. Presne takto sa mi póry upchavaju. Ale ne z HAK. Pomohlo mi meniť castejsie obliecku na vankúš, aspon raz týždenne. A zvlášť uteráčik tiež zvlášť na pleť. Plus kozmetika, mne pomohla kórejská. A retinol.
@luciaruz ahoj, uterák mám aj ja samostatný. Retinol som skúšala tiež ale práveže mám pocit že ešte viac mi to podráždi. Používala som 2x za týždeň. Mas typy na kórejskú kozmetiku?
@misslilac13 tiež ma to napadlo ale neviem na čo by to mohlo byť. Asi budem musieť skočiť ku kožnej :/
