Stav po 1. dávke
Ahojte, som 2,5 tyzdna po ockovani 1.davkou pfizer. Po ockovani som sa citila uplne ok. Posledny cca tyzden vsak pozorujem zrychleny pulz 100 v klude a oblievanie horucav. Mate niekto podobnu skusenost? Prejde to? Buduci tyzden mam ist na 2.davku.Vaham vsak ci nepockat. Dakujem
@zuzkaa1991 a teraz uz je dobre? No do leta mas este cas premysliet 🙂
@anel000 mne hovorili ze je to z chrbtice a psychického stavu ;) tak som si vsetko obehala chrbticu riesim dlhodobo tak co ja viem?? 🤔....ale chodím pravidelne na masaze aj k fyzioterapeutovi ale je uz ok obcas ma prepad e stres ktory neviem ovládať ale.nie su take stavy ako predty.
Ja osobne nemám skúsenosť s očkovaním no zrovna mi písala kamarátka že po očkovaní má aj po malej aktivite zrýchlený tep čo sa musí až studenou vodou obliať aby neodpadla. Tak teraz sama váham ist na prvú dávku. Som čerstvo prekonaná a aritmiu mám to prekonaní hlavne ráno keď stávam. Chcela som ísť na jednu dávku do 180 dní no teraz som na vážkach .

@anel000 ja som mala problémy podla mna po očkovaní hrudna kost ma bolela od jula do októbra uzkostne stvay stres atd jasne ze psychi smeru poslali ma za psychologom ze povedal ze som normálna normálne rozmýšľam atd ale zrazu od októbra vsetko preslo tlak som.mala vyssi dolny pulz aj 120 ....v jul august.som sa ockovala....a vaham ci v lete ist na tretiu alebo vybodnut sa nato uz ;)