Ambulancia liečby sterility, Trenčín - MUDr. Kaščák. Máte skúsenosti?

matkamatko
27. máj 2008

Ahojte kočky, nenašla som tu takú tému, tak sa chcem spýtať , či ma niekto skúsenosti s tou ambulanciu a s doktorom Kaščákom. Prípadne aký bol v tejto ambulancii postup liečby. ak tu niečo také už je, tak ma prosím nasmerujte.Dakujem všetkým zapojeným snažilkám, tehulkám a maminkám.... 😉

elle75
19. máj 2009

ahoj paula, ty chodis do cegysu, to co sa ti stalo teraz je mi luto , ja som to zazíla minuly rok

paula1234
19. máj 2009

Ahoj elle to je v pohodke, uz to je lepsie aj ked myslienky su stale niekde inde, mam maleho tak ten mi pomaha! A ako vies co sa mi stalo? Ano chodim tam od minuleho roka od jula... 😉 A ty ako si na tom?

elle75
19. máj 2009

si mi odpisovala vcera na teme iui 🙂 , atu som ta nahodou nasla. Ja som zacala chodit v marci teraz som po 3iui ale mam taky pocit ze zas nic. ja som minuly rok tiez bola preliecovana 6mes clost, a potom lapar, a zadarila sa bez stimul len s blbym koncom, tak ma vsetci utesovali ze ked sa podarilo spontanne tak sa zadari aj next, len to neako nejde

paula1234
19. máj 2009

Aha, tak prepac, no vies, aj nam sa zadarilo prirodzene teraz vo februari a to som bola od novembra bez liekov, a vraj tie hormony niekedy posobia v tele aj pol roka, takze asi tak, teraz nic neberiem, lebo mi nasli po tom potrate cystu na pravom vajecniku tak som kazdy mesiac sledovana! A ani nemozem ziadnu stimulku pokial cysta nezmizne uplne, takze nic, ako skusame, dr.povedal, ze keby som otehotnela, ze ta cysta tam nevadi, ale...no neviem, verim mu ze sa to este podari! 😉 A odkial si ak o nie je tajomstvo? 😎

elle75
19. máj 2009

ja som mala tiez po potrate cystu ale dalsi cyklus uz bola fuc, som z tn, ja si am tiez teraz pauzu po 3iui, dufam ze sa zadari prirodzene aked nie tak mam ist este na 3pokusy len neviem ci tam ete dotiahnem manzela

paula1234
19. máj 2009

No to som pochopila ze si z TN, mas to pri tvojej foto. Ja som bola po mesiaci na kontrole a cysta sa zmensuje ale este tam je malicka, tak akurat idem na buduci utorok na kontrolu... 😉 A otehotela si po tom 3 iui? alebo az po laparke? A kde je u vas problem? Inak moj manzel s tym nema problem, ten keby vedel, ze to pomoze tam ide aj kazdy mesiac. Akurat sme sa vcera rozpravali, ze ak mi kontrola v utorok dopadne dobre, tak si v juni dame jednu iui, no ale nepredbiehajme, ze?! 😵

elle75
19. máj 2009

otehotnela som po laparke, teraz som po 3iui, tak cakam .......my mame horsi spg a mam mierne znizenu funkc st zl ale to mam sledovane ,ainac vsetko asi vsetko ok viac nam toho nenasli...... si sa pytala odkial som.....

paula1234
19. máj 2009

OK

paula1234
26. máj 2009

Ahoj Elle75 ako si dopadla po tej 3 iui? Uz vies vysledok? Minule si sa so mnou nechcela moc bavit, ... 😉

elle75
26. máj 2009

ahoj ,ja som sa nechcela bavit????? ani 3 pokus nevysiel ☹ to som tentokrat predpokladala, co uz, dam si teraz pokoj cez leto od liekou a skusime to sami 🙂 , tuýsim aj tebe sa to podarilo samej. A ty ako idete v juni na iui

paula1234
26. máj 2009

Myslela som bavit ako zo srandy, lebo som sa ta spytala, ze odkial si z TN a ty si mi odpisala, odkial som? alebo som to nepochopila... 😎 to je jedno! Je mi to luto! Ja idem dnes na kontrolu uvidim co mi povie, mala som tu cystu, ak bude vsetko ok, skusime sami a potom po novom roku by sme sa pustili na to, co dufam, ze mozno dovtedy... 😵 , uvidime. Inak nam sa to podarilo aj prvykrat prirodzene, mame z toho synceka, lieky som brala rok a pol predtym a ked som ich vysadila, mesiac na to som zistila ze som tehotna a teraz vo februari tiez, akurat tam som vysadila lieky na konci novembra a po 2 a pol mesiacoch som bola tehotna, ale nedopadlo to dobre, preto stale dufam, ze... 😉

elle75
26. máj 2009

tak sme sa nepochopili 😀 neva, ja tiez budem skusat,ved ked sa to raz podarilo a aj tak pri iui je len 10% sanca tak co uz. iked mi kascak doporucil ze este 3cykli mozeme skusit s neakymi inymi preparatmi, ale neviem ,ja som mala aj pri clostyl 2 velke folik a nic z toho.Asi telo nechce 😒 ....

elle75
26. máj 2009

teraz som si vsimla, ty si brala rok apol lieky na stimulku? co to bolo.... lebo costyl sa moze udajne len pol roka

paula1234
26. máj 2009

Ale co by nechcelo...! Nehovor si to tak! Ozik a kolko mas rokov podla tickieriku hodnotim 33? No ale pri iui je vacsia sanca ko pri ivf, aspon tak som pocula ja, no neviem, kazdy hovori a aj pise inak. Ozik a ty chodis iba ku kascakovi? Alebo mas aj svojho gynekologa? 😉

elle75
27. máj 2009

mam uz 34 ☹ , ja chodim aj k jankovskemu,pri ivf je udajne 30% ma vravel. ale tam sa este dufam nehrniem, Ako si vcera dopadla

paula1234
27. máj 2009

Ahoj Elle, tak to mas pri sebe dobrych odbornikov, ja chodim iba kascakovi aj do cegys a je aj moj gynekolog. Aj som u neho rodila, takze mozem mu dakovat aj za prveho synacika! Inak nevesaj hlavu a nerozmyslaj este nad ivf, skuste si trosku oddychnut ist niekam na fajnovu dovolenku a zahodit vsetky starosti za hlavu, my sme tak spravili maleho, uz som ani nedufala a vratili sme sa z dovolenky z Korfu a skoro som skolabovala ked som to zistila...takze skus porozmyslat. Inak vcera ok, vsetko vporiadku aj vysetrenie aj uzv, vsetko mi povasvetloval a dalsi cyklus idem stimulovat a zatial len liekmi a injekciami a skusime ci sa zadari, na 12 dc na folikulku a skusime, clovek nikdy nevie, iui este ponechame do zasoby, ....inak ja budem mat 36 v septembri 😎 😉

elle75
27. máj 2009

ahoj, som ti vravela ze cysta bude fuc 😉 ,viem obaja su fajn, inac na dovol sa chystame teraz 10.6 do egypta, tak uvidime dufam ze budem mat ovu. To ivf mam ako poslednu moznost ale chcem to skusit sama 🙂 . ake lieky ti dal? clos a preg?

elle75
27. máj 2009

ozaj a nechcela si byt teraz radsej bez liekov ked sa ti to bez nich zadarilo

paula1234
27. máj 2009

No vies ono sa vzdy zadarilo bez liekov ale tie som vzdy brala predtym, potom som ich vysadila a prvykrat som oteho mesiac po vysadeni a teraz 3 mesiace po vysadeni liekov, ono vzdy tie hormony este posobia 6 mesiacov po stimulacii... 😎 inak tu dovcu ti schvalujem a drzim palceky nech sa zdari, uzite si to, naozaj! 😉 uplne so vsetkym! Dal mi clostyl ale nizsiu davku a potom 12dc folikulometria a dohodneme sa co podnikneme ci domace iui alebo ambulantne. 🙂

lenuska11
27. máj 2009

dievcence neda sami nepochvalit, som v stvrtom mesiaci 😉 😉 😉 😉 Tak ten odchod stal zato 😀 😀 😀 😀 😀

paula1234
27. máj 2009

No moja gratulujem, ale ako som citala dozadu, tak este v aprili si nebola tehotna a tak to si uz musela byt v 2 mesiaci ked si teraz uz vo stvrtom... 😨

lenuska11
27. máj 2009

zacinam stvrty :0) bola som v prvom, len som o tom netusila, basko robi zazraky do troch dni, asi to chcelo zmenit lekara a popravit psychiku 😀

elle75
27. máj 2009

dakujem, tiez tajne dufam , ze po liekoch sa nam to podari, ze telo si este bude pamatat ovulku 😀 .Mne clost celkom dobre zabera, len potom po pregnyle od takeho 17dc mam sialene silne bolesti.

lenuska , gratulujem, mozno ti tie lieky co ti davali tu v tn k tomu pomohli, este raz gratulujem!!!!!!

lenuska11
27. máj 2009

Ked som bola u neho prvykrat, nebola som tehulka, ale teraz uz som, tesim sa moc, hoci teraz som na rizikovom, lezim doma a je mi tu otupno, ale stoji to za to

lenuska11
27. máj 2009

Elus nepomohli, pomohli mi tie od baska, pozerali sme na akej strane mam vajko velke a na tej som ostala aj tehotna, moc mi pomahal, je hrozne zlaty, ale verim, ze aj vam pomozu, drzkajte sa, pevne nervy

elle75
27. máj 2009

to ti verim, ja by som to s tebou hned menila 😉

lenuska11
27. máj 2009

Ten pregnyl ti nezávidím, je to hnusobstvo, co ti povedali?

elle75
27. máj 2009

nic,patri to ktomu, bez toho sa to neda

lenuska11
27. máj 2009

no ved aj mne to pichli, mam doma este nedobrate balenie

elle75
27. máj 2009

a nemala si potom neake problemy?