Borelióza. Máte skúsenosti s liečbou? Ako vplýva na tehotenstvo?

ritulka
19. nov 2007

Ahojte, som stale v snazilkach, pretoze som v aprili potratila a nejako ani nemoze snazilkovat, lebo mam stale boreliozu ☹ . Dokonca mam este horsie vysledky, ako ked ma zacala infektologicka liecit. Uz mi teraz ani nedala ziadne lieky, ze nie je uz co liecit 😠 . Mate niekto skusenosti s liecbou a ako to vplyva na tehotenstvo. Mne bolo povedane, ze s boreliozou je riziko otehotniet a ze preto som aj potratila. Diky za kazdu Vau odpoved a skusenost 😉 .

timuska26
12. máj 2019

@angelinja druhé sme chceli, už sa nepodarilo, teraz už ani nechceme. No u mňa nevedia, kedy som prekonala boreliózu. Horšie je, že mám v tele protilátky aj na epstein barrov vírus, kvôli čomu sa mi vytvorilo autoimunitné ochorenie tireotitida a ešte k tomu chronickú tonsilitidu. Takže ešte počkať na výsledky biopsie z uzlín a uvidíme ako sa nastaví liečba. Ale kvôli imunorovi je mi lepšie, normálne fungujem.
Syn mi minulý rok prekonal boreliózu. Bolo to dosť čudné, jemu sa vytvoril ten kruh na nohe, ale lekári mu nevedeli nájsť uhryznutie. Možno aj on to dostal od komára. Mesiac bral antibiotiká a potom mal už výsledky dobre.

angelinja
12. máj 2019

@timuska26 ja to iste ebstein plus toxop.

angelinja
12. máj 2019

@timuska26 fakt ja spm mala imunor vuackrat a nemizem povedat ze lepsie

timuska26
12. máj 2019

@angelinja toxoplazmu mám našťastie negatívne, ale endo sa mi vrátilo a reuma zhoršila.
C vitamín je tiež veľmi dôležitý, magnézium spolu brať. Mne ešte aj konopné prípravky pomáhajú a olej z pestreca mariánskeho.

luluncek
12. jún 2019

Prosil vás poraďte mi mám strach ..doktorka volala aj na infekčné a že netreba ani antibiotiká ani nič ...ďakujem krásne

lubiss
12. jún 2019

@luluncek to si robia prdel ? ved mas pozitivnu prebiehaju infekciu , samozrejme ze treba antibiotika a na minimalne 4-6 tyzdna..a nehovoriac o tom ze ju mozes preniest na plod

luluncek
12. jún 2019

@lubiss no mne ppvedala že aj tak už nemôžu liečiť .....tak mi nič nedala..ako mám postupovať (((

lubiss
12. jún 2019

@luluncek ved su predsa antibiotika ktore mozu tehotne minimalne amoxicilin, ktora doktorka volala na infekcne obvodna ci gynekologicka ??

luluncek
12. jún 2019

@lubiss ona je doktorka z infekčného len zastupuje moju doktorku je na materskej ...a volala na infekčné aj ako postupovať a teda nijak len na odbery ďalšie o 3.mesiace

lubiss
12. jún 2019

@luluncek :D:D a naco odbery co cakaju ze to zmizne same ?? jezis to je banda kokot*v, ja boreliozu mam a presne vdaka takym doktorom som skoncila ako poloretardovany krypel, nastastie som sa z toho ako tak dostala a len za pomoci dlhodobej liecby atb, keby mi pomohli hned mala by som pokoj...volaj gynekologicke alebo hocikomu len nech s tebou nieco robia, podla najnovsich výskumov mozes nakazit dieta, takisto aj kojenim, nechcem ta plasit ale bohuzial je to fakt a ti debili co tu vystudovali za doktorov a ostali zaprdeni v poznatkoch spred krista a vedia o tom velke hovno takto mrzacia ludi

luluncek
12. jún 2019

@lubiss volali sme ďalšiemu doktorovi známemu a ten povedal že áno je to tak ako povedali aj doktorky z inefekcneho som v 32 týždni už nemá to vplyv na bábo pokiaľ by som bola na začiatku určite hneď antibiotiká odber o 3 mesiace a tam už sa nasadia hnedd lieky ACO jako ...tak budem veriť nebudem.stresovat hlavne že to bude ok

lubiss
12. jún 2019

@luluncek a myslis ze ty budes ok s neliecenou boreliozou ???no drzim ti palce ale toto je podla mna velka chyba a horsie ze sa to nemusi ukazat hned...jedine zeby mas taku 1000% imunitu ze si snou poradi sama , drz sa

luluncek
12. jún 2019

@lubiss moja imunita je natom veru biedne (((takze nwm ale skúsim sa ešte opýtať a poradiť aj gynekológa nwm nno

luluncek
12. jún 2019

@luluncek tak viem aj o takých prípadoch kde boli výsledky pozitívne mno a pak s anebrali ani ATB a na ďalšie výsledky boli veľmi dobre ...

luluncek
12. jún 2019

Nemala som ani fľak ako píše každý ani vôbec príznak žiadny a je tomu mesiac ak viac nwm aj to je také ..

luluncek
12. jún 2019

Nemala som ani fľak ako píše každý ani vôbec príznak žiadny a je tomu mesiac ak viac nwm aj to je také ..

lubiss
12. jún 2019

@luluncek flak sa spravi mozno polovici ludi, mna napriklad postipal komar, to si zrejme tiez asi nepocula ze to prenasa kazdy krv cucajuci hmyz....po polroku od postipania sa mi tocila hlava, prestavala som vidiet do dialky, bolesti chrbtice klbov, unava, svetloplachost atd atd...a to som si hovorila a sak komar to urcite nemam z neho..mala..mas v ruke pozitivne testy....ak by sa stalo ze sa ti zacnu diat podivne zdravotne problemy tak na ne mysli ako na prve ..mimochodom na zaklade coho ti teda robili tu boreliozu ked ti nic nie je a nemala si flak? Mala si kliesta ?

angelinja
15. dec 2019

baby prosim vas ak mate cas odpiste a ak ste este tu aktivne..ja by som tiez chcela mat druhe dieta no uz tri roky mam aktivnu boerlku ano mala som to preliecene klasicky a odtedy este aj ine atb na hrdlo a pod...naposeldy cca pred pol rokom som mala vysledky take ze trochu IGM..IGG vobec nemam ....stale len igm..ja sccem tiez dieta..na inf. som bola a povedali ze sak ok...ze mozem..ale co pre nich som len cislo prosim vas ako ste vy natom???dakujem co si myslite??

lucenecchata
20. jan 2021

Som vyliečena po 20 rokov!!!

lucenecchata
20. jan 2021

Som vyliečena z boreliozy tak že som sa vyliecila sama seba bez dr.a antibiotik po 20 rokov!!!Dnes prisla sprava: negativna protilatka borelia❤️❤️❤️cize nic

lubiss
21. jan 2021

@lucenecchata a cim ? buhner, bvt, disulfiram

lucenecchata
21. jan 2021

@lubiss vobec nic take...
Konopny olej som brala 3000 - ku
Denne 3x 6 kvap.
Plus C- peptid spray 10%-ny denne 1x

lubiss
21. jan 2021

@lucenecchata a mozte mi odporucit znacku toho oleja je ich strasne vela nevedela somsi vybrat

lucenecchata
21. jan 2021

@lubiss ano hned ofotim

lucenecchata
21. jan 2021
lubiss
21. jan 2021

@lucenecchata dakujem 🙂

nemethbea
11. júl 2021

@droby ja by som si prosila info o prirodnej liečbe boreliózy😘

evka252
28. júl 2021

@lucenecchata dobry den, pisala som Vam spravu. Dakujem 😊

luluncek
11. aug 2021

Ja som dostala boreliozu ale az po 3 mesiaci tehotenstva... Chvalabohu zevraj vtedy uz nema nejaky vplyv najhorsie su prve 3 mesiace...

mravec32
11. mar 2022

@droby
Zdravim. Ja mam Lympsku Boreliozu Burg.v rozvinutom stadiu, chyteny CNS a tiez silne bolesti klbov. Mal som ATB Doxyhexal 4 tyzdne, no neak nezabrali. Co by som mal brat,co by mi pomohlo este? Vdaka za rady. Miro