Clostilbegyt 2

chabebe
25. okt 2012

Ahojte,

mate niekto skusenost s uzivanim clostilbegyt. S manzelom sa snazime o dietatko od juna (v auguste som prekonana akutny zapal dutin s dvojo antibiotikami)... z krvi v novembri 2011 som mala vyssie PRL (ale potom mi v decembri menili tabletky na stitnu zlazu z euthyrox 25 na 50) a teraz v oktobri mi dala vysledky krvi z januara a tam bolo podla nej vysoke E2, vyssie PRL aj pro G (hodnoty do spravy nenapisala). Z aktualnej krvi nemam este vysledky. Ale aj tak mi dala uzivat Dufaston (dufston mi akurad predlzil cyklus z 28 na 30 dni) a clostilbegyt mam brat 2x1 tabletku od 5 dna...mam to brat? preco ma po 4 mesiacoch lieci na neplodnost??? je to normalne? mam to vobec brat? nenarobi to viac skody? dakujem

lussylu
22. okt 2013

po3 mesiacoch uzivania to vyzera ze cakame dvojicky,ale je to asi celena prd,doktor sa obava ze by to mohlo byt mimo maternice:/ tak teraz treba len dufat ze sa splietola bude vsetkofajn

lussylu
19. nov 2013

vcera a dnes robeny test 😀 juchuuuuuuuu

seraa
19. nov 2013

@lussylu

22 oktobra pises ze cakate dvojicky asi a dnes mas ze test pozit.. cize ? ako si na tom?

lussylu
19. nov 2013

testy mi do vcera neukazali nic a vcera ked som si ho urobila tak sup hned dve ciarocky,tak sa tesim idem po obede na kontrolu a som zvedava 🙂 ale tak HCG hormon sa oklamat neda 🙂 tak dufam ze je vsetko v poriadku tak ako ma byt
🙂

lussylu
19. nov 2013

testy mi pred mesiacom malo byt napisane
😀

kokolienka
19. nov 2013

Ahojte chcem sa spytať, od dnes som začala uživať gynex kvapky a za 9 dni mam začať brať clostil.Mam prestať uživať kvapky alebo ich môžem brať spolu s clostilom?

lussylu
21. nov 2013

dievcence tak predsa sa podarilo 😀 uz je vidno aj plodovy vak,tak dnes mi brali zase krv a v pondelok opat na sono,hlavne nech je vsetko v poriadku 😀

lussylu
25. nov 2013

dnesne sono dopadlo vyborne 😀 babatko sa krasne risuje z coho mame obrovsku radost,konecne sa nam po roku 9 mesiacoch podarilo nase vytuzene babatko, a bolo to presne vtedy ked som si povedala a dost nechcem ziadne dieta ked neprislo tak asi nema prist a bum v tom momente zapracovalo moje telo a zostala som dalsi cyklus tehotna,tesime sa a baby snazilky nezufajte a nemyslite na to ako ja a pride to same, drzim vam paste😀

rica1
26. nov 2013

ahojte, mali ste niekto po clostile viac ako 4folikuly plus minus rovnako velke a vlastne dominantne nad tych 15mm?

dankariska
26. nov 2013

Ahojte, predam Pregnyl 5000 (Picha sa pri dozreti folikulu na spustenie ovulacie), so zarukou do 02/2016. 1kus za 10eur. Zvysil sa mi, uz ho nepotrebujem a neviem co s nim.

epacanova
9. sep 2023

Ahojte môžte mi poradiť snažím sa otehotnieť už viac jak 5 rokov poradiťe mi prosím vás pepekne