icon

Čo potrebuješ pri zmene gynekológa?

15. jan 2025

Dobrý deň 🙂 chcela by som prestúpiť od pani Lompartovej k pani Pšeničnákovej nebola som v prvom tehotenstve s pani Lompartovou spokojná plánujeme druhé a tak chcem zmenu. Stači sa mi ist len opýtať pani Psenicnakovej či ma vezme a kartu si potom vypýta alebo ako?🙂 ďakujem.

avatar
zuzudrnda
15. jan 2025

Riešila som to. Nová lekárka Vám da odhlasku ak Vás zoberie. Vy ju odovzdate vyplnenú svojej gyn a tá posle zdravotnú kartu novej gyn.

autor
15. jan 2025

@zuzudrnda ďakujem. Nejde to takto aby som sa so starou nemusela stretnúť? Ako napr u obvodného?😀

avatar
zuzudrnda
15. jan 2025

Skúste poprosiť novú gyn, alebo priamo vy pošlite odhlášku poštou. To by malo stačiť. Ale aspoň telefonicky by som to oznámila 🙂

avatar
mariska1989
15. jan 2025

Nemusíte sa so starou vôbec stretnúť . Vyplnení papierik pošlete poštou. Najlepšie je to riešiť v polovičke mesiaca a do konca mesiaca ste u starej a od nového potom mesiaca u novej takže kartu by mali do 2 týždňov poslať novej gyn.

autor
15. jan 2025

Ďakujem❤️ odpísala mi známa lekárka si vyžiada papier sama aby som tam nemusela ist

avatar
macik166
15. jan 2025

MUDr. Psenicnakova je namiesto doktora Vlčka?