Štvorročná dcérka sa sťažuje na svrbenie

ivus7
19. okt 2017

Dcérka 4r sa denne sťažuje na svrbenie pod nechtami alebo pod kozou. Keď sa spýtam na podrobnosti, povie že pri kostičke. Nie je to povrchové, neskriabe sa. Skôr je nervózna, niekedy až placliva. Myslela som,že chce upútať, ale situácie,kedy sa to deje sa rôznia a nevyzerá to byť vymyslené. Možno nevie popísať iným slovom ten pocit,ale naozaj netušíme, čo by to mohlo byť. Výmysel to asi nebude, keďže niekedy skúšame finty na odhalenie lži a nepomahaju. Stretli ste sa s tým?

sarlotka74
23. feb 2020

@ivus7 Dobry den, Zaujimalo by ma ci po viac ako dvoch rokoch sa vam podarilo zistit pricinu? Alebo uz problem odisiel? Pytam sa, lebo mam 3,5 rocneho syna s takym istym problemom. Dakujem.

ivus7
autor
1. máj 2020

@sarlotka74 až teraz som našla správu. Ak to ešte pomôže, nie neobjavili sme pricinu. Ale sa to postupne prestalo objavovať.

sarlotka74
1. máj 2020

@ivus7 velmi pekne dakujem! Skusame doplnat vitaminy a mineraly, zda sa, ze to, co on nazyva “svrbenie”, moze v skutocnosti byt nejaky iny pocit, len to nevie pomenovat, zda sa, ze to tiez nas syn nema povrchove, ale vnutri. Dakujem este raz

zibi
2. máj 2020

@sarlotka74 ahoj ja som casto mala take svrbenie , najma dlani ale ze hrozne..vacsinou sa mi to objavilo ked som zjedla nejake ovocie hlavne na jar ..aj zeleninu, casto aj paleninie dlani atd..mne dost pomohli antihistaminika...ono aj zihlavka a dermatitida nemusia mat vonkajie prejavy, len to mas ako keby vnutorne..mne pomohol fixit a 3x denne airus ..cez leto a zimu to prechadza , objavuje sa to na jar a zalezi od toho ci zjem nejake skoro ovocie alebo zeleninu - paradajky, redkvicku a spol.