Je možné zmeniť sexuálnu orientáciu?

bianka432
30. okt 2019

Zdravim. Moja sexuálna orientácia pre mňa predstavuje celoživotný problém, s ktorým sa neviem do dnes vyrovnať ( a úprimne, ani nechcem). Nikdy som o tom nikomu nepovedala, ani rodičom, ani kamoškám. Chcela by som sa spýtať, či tu má niekto skúsenosti so zmenou svojej sexuálnej orientácie (či je to možné, či sa tu niečo také niekomu podarilo a ako). Prosím, nechcem aby ste mi písali rady typu ,,Musíš sa s tým vyrovnať”, lebo nie, naozaj sa s tým nechcem vyrovnať. Chcem to zmeniť, ak je to možné. Kľudne mi napíšte aj súkromnú správu.

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kluska
2. nov 2019

ockovanie je tiez pricina, MMR vakcina obsahuje totiz DNA potrateneho plodu, ktory moze byt dievcensky aj chlapcensky, potom tu mame chlapca, ktory ma v sebe gen XX, takisto GMO narusa DNA cloveka. Soja je tiez zodpovedna za to, sojovy leticin je vsade pomaly, vsetky sladkosti ho maju, soja narusa hormonalny system chlapcov a muzov. takisto novodoby trend transexualizmu, ze deti si mozu zmenit pohlavie este pred zacatim puberty, nie je to u nas este nastastie, kedze tu ide o priamu kastraciu deti. Je strasne vela pricin preco je teraz tak vela homo, trans a neviem co este.

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deedol
2. nov 2019

@carimari studie byvaju verejne. minimalne abstrakt a vysledky byvaju dostupne v databazach. napr. link na tu tvoju poslednu spomenutu studiu o vtakoch, ktore tri roky krmili "ortutou", je tu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC30...

len dodam, ze "ortut" (schvalne v uvodzovkach, lebo ide o dve odlisne latky, metyl a etylortut, vid. http://www.sprievodcaockovanim.sk/myty-a-famy-o...) sa uz vo vakcinach (povinnych) nepouziva.

vidim, ze sme uz od chemikalii "v zivotnom prostredi ktore jeme, dychame ci inac dostaneme do tela, napr. ockovanim" zakotvili cisto pri ockovani. a o tom sa dalej natahovat nebudem, lebo viem, ako kazda takato tema dopadne.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
totalzufala
19. nov 2019
Používateľ totalzufala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od totalzufala.

@bianka432 v minulosti bola homosexualita zaradena do zoznamu psychickych poruch a liecila sa. Dnes je to, ako vsetci vieme, inak. Ak ju vnimas ako problem, verim ze ti niektory zo psychiatrov bude vediet nejako pomoct. Nechcela by som byt na tvojom mieste, ale kazdy mame nejaky zivotny udel...

micusa2222
26. jan 2023

@bianka432 never,,keď to niekto tvrdí, tak klame..gaya nikdy nezmeníš ani lesbu...