Liek Alventa

veronika92581
10. apr 2014

Prosím Vás užíva niekto z Vás Alventu liek od psychiatra ďakujem

kaligrafka
19. máj 2015

@plajda1

Mne vysadila doktorka liek zo dňa na deň a necítila som nejaké abstinenčné príznaky, teda aspoň som si ich nevšimla, ihneď som začala miesto nej brať Cymbaltu.
Po tom, ako som mesačne bez Alventy pociťujem akési spomalenie mozgu, ťažko sa mi hľadajú slová pri rozhovore, komunikujem pomalšie. No snáď sa to časom upraví, tiež útlm v činnosti, ktorý pociťujem.

plajda1
19. máj 2015

@kaligrafka Držím palce, snad brzy bude lépe :(

marusia12
15. dec 2015

@kaligrafka fúúú ha, tiež som taraz vysadila Alventu a prešla som na Cymbaltu.... som teda zvedavá.

marusia12
15. dec 2015

Skúsenosti po roku liečby: udržiavala ma v stave bez emócií, takže ani radosť a ani plač. Jedla som málo, skôr nič ako niečo. Následne mi zvýšila na 150mg a to mi začali neskutočné problémy so srdcom a tlakom. Denne tlak 160 na 110 a tep vždy cez 100. Dnes mi vysadila a ideme skúsiť Cymbaltu.

mary215
23. mar 2016

Ahojte, ja sa to pokusím tiež obnoviť, pozerám ,že tie komkbinácie liekov sú naozaj pestré, mne dala alventu a mirzaten, ako bolo povedané, lexauirin je návykový, tak ten mám tiež, síce len v najhorších pripadoch.... chcem sa spýtať s tými vlasmi mám aj ja problém, je tu niekto taký, čo aj vyliezol z tejto hrôzy? tiež užívam alventu už 3 roky 75mg 1x denne, ale tie slabé dni sú fakt hrozné, tie trasy a nespavosť chytá aj mňa ,to vraj mal mirzaten upraviť, ale zatiaľ sa nestalo 😖 ---- predtým som mala eliceu ,potom som prestala užívať všetky lieky, lebo ma do tohto stavu dostal môj bývaly priateľ, za čo mu ďakujem .... ale asi po trištvrte roku som začala s tou alventou a za tie tri roky nevidím zmenu 😔

marusia12
23. mar 2016

Dievčatááá.... jednoducho som si povedala, že s ALVENTOU a podobnými sračkami končím.... všetko som vyhodila a 5 mesiacov úspešne bez. Občas.... raz za mesiac si dám jeden Xanax, inak sa mám dobre. Je teda možné, že som tie lieky vôbec predtým nepotrebovala.... ale som bez nich. Hurááá

mary215
23. mar 2016

hej, to som urobila a po 8mich mesiacoch som bola na tom 3x horšie... takže nie ,rozhodne to nie je najlepšie riešenie pre každého ....

marusia12
24. mar 2016

@mary215 uvidime

mary215
24. mar 2016

každopádne držím palce ,aby ti to naozaj prešlo, nie ako mne =/

bobulocka
19. apr 2016

Ahojte..🙂 uprime..skoncila som s Alventou tiez...teda chcela by som..brala som ju skoro pol roka..ale posledny mesiac to bolo nieco neskutocne...nervozita..uplne na zblaznenie..a pritom som nemala ani dovod byt nervozna...ako keby mi robila presny opak...a nie to co treba..tak som sa rozhodla sa na to vybodnut...dufam ze to zvladnem...snazim sa cvicit...akurat mam strach z abstakov... 😕

marusia12
19. apr 2016

@bobulocka zvládneš.... tiež som zvládla a nikdy viac, záleží však od celového stavu, či lieky skutočne potrebuješ, či máš skutočne depresiu alebo si len občas smutná... to sú rozdielne veci.... dnes sa berú lieky už pomaly na všetko.... a to je smutné najviac....

erikan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babetkomoje
4. okt 2016

@erikan Ahoj, ja babatko nemam , ale ano Alventu som vysadzala a mam ju uz v tomto case tri mesiace vysadenu...

erikan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva160
22. nov 2016

@babetkomoje Dobry den!Ja som si dala dnes prvu davku alventu 75mg prvy tyzden a potom mam brat 2krat denne rano a vecer rano si davam o 8:00a potom o kolkej si mam davat vecer.Prvy den som si dala bolela ma hlava ja sa liecim aj na vysoky tlak a zvysil sa mi tlak da sa mi to do normalu

marusia12
22. nov 2016

@iva160 pre mna bola časom Alventa peklo... hlavne som sa neskutočne potila, inkontinencia moču a tlak mi tiež kdejako skákal....

babetkomoje
22. nov 2016

@iva160 Ivka pokial viem Alventa sa nemá brat na vecer lebo je velmi povzbudzujuca a neda sa z nej zaspat ja som brávala 75mg rano a 75mg na obed 🙂

iva160
25. dec 2016

@babetkomoje .mne to museli vysadit nakolko som za tri dni mala take bolesti hlavy ze som myslela ze to neprezijem tak teraz uzivam len neurol a na noc si davam tritico

figa777
2. jan 2017

Ahojte som tu nova este neviem ako sa to tu odosiela pisala som cez ip babetkomoje neviem ci dostala spravu

figa777
4. jan 2017

@babetkomoje ahoj brala si alventu 150mg ako si sa citila po nej

marusia12
4. jan 2017

Prešla som teraz na Brintelix a vyzerá to, že je to ok.... žiadne vedľajšie účinky zatiaľ....

figa777
5. jan 2017

@erikan ahoj kolko beries alventy?

erikan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
figa777
5. jan 2017

@erikan ako aj ja kolko ju uz beries

erikan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
figa777
5. jan 2017

@erikan tak uz neberies ziadne

erikan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
figa777
5. jan 2017

@erikan prepac zle pochopila a si spokojna

erikan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
figa777
6. jan 2017

@marusia12 ahoj tak si nebola spokojna s alventou od zaciatku si mala zle stavy z nej