Menštruačný cyklus a ovulácia

3. dec 2023

Tie, ktoré máte menštruačný cyklus dlhší, kedy mávate ovuláciu?
Prvý krát testujem a neviem, či som nestihla alebo ešte len bude.
Cyklus mám 32-33 dňový. Za posledné 4 mesiace (29,29,39,32) . Aplikácia mi to automaticky nahadzuje podľa menštruácie, dĺžka cyklu - 14 dní. No nemusí byť presne 14 dní medzi ovuláciou a ďalšou menštruáciou. Aktuálne som 18DC, testujem 2 krát denne od 12 DC a stále nič.

autor
3. dec 2023

Dnešný teraz večer.

gejb
3. dec 2023

Ovulácia byva 14 az 8 dní pred menštruáciou. U teba podľa tohto testu, ktorému chyba už len máličko moze byt kľudne zajtra pozitivny .

domcavesel
3. dec 2023

Ahoj, ja mám cyklus 32-35 dňový ako kedy. Ovuláciu som posledné mala na cca 16 DC. Každý mesiac je to inak.

michala_1990
3. dec 2023

Keď testujes od 12DC podľa mňa si to isto nezmeskala😊 mala som to rôzne, niekedy mi prišla až okolo 22DC

autor
3. dec 2023

Problém je, že manžel ide zajtra večer preč a vráti sa až v piatok večer.
Tento test je zatiaľ najsilnejší a verím, že už zajtra prebehne ovulácia. Malo by stačiť ak to poistíme zajtra pred odchodom, nie? Čo to by mali prežiť spermie 🙂

michala_1990
3. dec 2023

No to že je zatiaľ ťa čiarka zo všetkých dní najsilnejšia naozaj nemusí znamenať nič...môže byť taká teraz aj pár dní...to je veľmi individuálne 😊

nevenka
3. dec 2023

No od 17-24. dna cyklu pozitivny test, od neho potom asi na druhy den prebehla ovu a k tomu priratam +/-14 dni, ako LF. Sedi to cca aj s bazalnou teplotou, ale niekedy darmo, meriam/nemeriam teraz hocijak, kedze mam male babo a niekedy to proste nestihnem zmerat. Takze mne takto vykde cca aktualna dlzka cyklu. Ako mam nepravidelny dlhsi cyklud, tak aj ovu je nepravidelna.