Meškajúca menštruácia 15 dní

28. okt 2023

Ahojte, mešká mi menštruácia 15 dní. Pred dvomi týždňami, pred očakávanou MS som bola na preventívke u gyn, a všetko v poriadku. Cca odvtedy som chorá, mala som rozne virozy, najprv ako chrípka, potom hnacky, teraz som znovu chorá. Cca dva mesiace užívam aj Macu. Môže choroba alebo maca ovplyvniť termín menštruácie?
Ďakujem

zuzuliennka1
28. okt 2023

choroba urcite moze, ked este navyse pises, ze si chora vlastne nonstop odvtedy, to je mega zataz na organizmus a ano, moze to sposobit aj taketo meskanie menstruacie.
mne choroba spolu so stresom zo skoly pred par rokmi rozhodila menstruaciu tak, ze jeden mesiac neprisla vobec, mala som nejak ze 65d cyklus a potom ked uz prisla, aj dalsi cyklus sa mi omeskal

autor
28. okt 2023

@zuzuliennka1 ďakujem pekne za odpoveď, ako aj som si myslela, ja mam tiež permanentny stres takže asi mi ostáva len počkať :D

vanilkovazmrzka
28. okt 2023

Vobec teraz nerob stres s menstruaciu, ked si chora. Doliec sa, pockaj par dni. Asi sa ti kvoli chorobam oneskorila ovulacia, alebo este vobec neprebehla. Tak ja by som na tvojom mieste cely jeden cyklus asi neriesila, a potom ked tak kontaktovala gynekologa 🙂

autor
28. okt 2023

@vanilkovazmrzka ďakujem 🙂

elenita
29. okt 2023

A robila si si test?