Myóm a alternatívna liečba. Ktoré čaje by pomohli?

solida
30. mar 2008

Ahojte, má niekto z vás skúsenosti s nejakými čajmi alebo výťažkami z bylín, ktoré pomohli pri myómoch?

sonicka07
30. mar 2008

solida,beriem rozne caje-zenske,himalajsky, skusila som reiky ale nezda sa,ze by nieco pomahalo.
ak sa nebojis ihiel,skus akupunkturu,vraj to pomaha.
a aky mas myom a kde? ja mam dva akoby prilepene na maternici. skusame otehotniet,ale nejak sa nedari. vela stastia.

solida
autor
31. mar 2008

sonicka07: ja pijem MU čaj a robím si sedacie kúpele z rebríčka, no a pri poslednom ultrazvuku bol myóm o trošičku menší ako predtým.

sonicka07
31. mar 2008

solida,aky je to MU caj? a ten sedaci kupel si ako robis? to je nejaky specialny caj na kupel,alebo len suseny rebricek vysypes do kupela? to ma zaujima. ked pojdem na sk,tak si to kupim.

bibianna
31. mar 2008

http://www.indonal.sk/pre-odbornu-verejnost
Ja chcem vyskúšať toto, ale až po pôrode.

solida
autor
31. mar 2008

sonicka07: sedací kúpeľ si pripravujem takto: večer namočím rebríček do studenej vody, tam ho nechám celú noc, nasledujúci deň to ešte prevarím a precedím a z tohto odvaru si po trošku prilievam do kúpeľa. MU čaj je zmes bylín, ono to chutí nie moc dobre (aspoň mne), no hlavne, aby pomohlo, no nie ? 😉 😉 😉

sonicka07
1. apr 2008

bibiana,velmi zaujimava stranka. uz asi 2 hodiny ju studujem. dik

obcianskezdruzenie
18. apr 2008

ahojte koculky.... ja viem asi ako na tie myomi, cinska medicina... existuju prirodne bylinne zmesi a dobra je reflexna masaz.... na kolko sme obcianske zdruzenie zaoberajuce sa alternativnou regeneraciou... tak to je moja rada.

papa....

solida
autor
18. apr 2008

obcianskezdruzene: no tak sem s radou, verim, ze kazda z nas co sa s myomymi trapime, bude vdacna

katy0210
20. nov 2023

@kendra
@obcianskezdruzenie ...ahoj aké združenie?