Skorá menštruácia a bolesti

lujza_
16. okt 2017

Ahojte,chcela by som sa opýtať len zo zvedavosti či niekto nemá rovnaké skúsenosti a neporadí,ja mám totiž termín k ženskému až v stredu a chcem byť pripravená na všetko.Menštruáciu som dostala o týždeň a pol skôr ako inokedy,no zaujímavé bolo že som ani nemala bolesti menštruačné,tie mi začali až po jej skončení čo sa mi nikdy nestáva.Trvala 5 dní a odvtedy ma v podbrušku (asi pri vaječníku) buď tak mierne šteklí alebo pichá, bolí. Neviete o čo môže ísť?Žeby cysta?

ivuska027
16. okt 2017

žeby polyp? Nemaluj čerta na stenu 😉 Môže to byť pokojne kvôli výkyvom počasia.

lujza_
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anitta98
16. okt 2017

Nemysli na také veci, to môže byť spôsobené viacerými vecami. Teraz na to nemysli, snaž sa byť čo najkľudnejšia veď streda je tu za chvíľu, to už vydrž. Ale aj keby to bola cysta (nevravím, že je) tak to možno snaženie sa skomplikuje ale nebude to nemožné 😉

lujza_
autor
16. okt 2017

Ďakujem teda budem sa snažiť nestresovať 🙂

ivuska027
16. okt 2017

Pozri, ja som mala cystu s priemerom vyše 20 cm, nasledovala operácia, po dvoch rokoch ich už bolo 13, nasledoval driling vaječníkov, z jedného len torzo. Teraz mám jedného tretiaka a jedného prváka. Mám za sebou aj polypy a miom a následný kyret kvôli tomu. Kým sa nemáš čoho báť, neboj sa.

lujza_
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nicol_ka55
17. okt 2017

Vzdavat sa nie je dobre. Tak hore hlavu🙂