Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
13. apr 2008

vitam janduru a pacnu 🙂 preco sa nevies orientovat jandura? 😉 ked vieme tak poradime 😵 leni je my to luto ze to zrusili,ale aspon sa trosku prejdite,je pekne vonku 🙂

pacna
13. apr 2008

csilla dakujem. 😀
mali sme navstevu uuužasnu 😠 😖

csilla76
13. apr 2008

nemas zac pacna 🙂 inac ako sa mate?deticky? 😉

lenand
13. apr 2008

cavte ja mam zas nocnu 😝

csilla76
13. apr 2008

leni tak ti prajem aby to rychlo ubehlo 🙂 ja sa idem kupkat a umyt vlasy 😉 potom este mozno nakuknem. 😉

lenand
14. apr 2008

cavte kocky prajem dobre ranko nasa tema az na druhej strane tak posuvam hore idem zachvilku pre oliverka do skvolky 🙂 potom nakuknem
🙂

lenand
15. apr 2008

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

pacna
15. apr 2008

Dobre rankoooo žienky 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
15. apr 2008

ahojky 🙂 prajem prijemny dnik 😉

lenand
15. apr 2008

🙂 🙂

csilla76
15. apr 2008

a u nas tiez zacalo prsat,aj je chladno ☹ fuuuj take pocasko na nic 😒

pink_lady
autor
15. apr 2008

ahojte
tak tu to vyzera na poriadnu burku 😠 😠 😠 ked som isla z roboty tak ma skoro odfuklo 😎 uz hrmiiii 😕
ale idem plavat boli ma chrbatik, co tam po burke 😀 😀 😀

csilla76
15. apr 2008

tak prijemne plavanie,to by som sla aj ja 😉

lenand
15. apr 2008

cavte kocky pink zaplavat by som si isla ale nemame tu plavaren ☹

pacna
15. apr 2008

tak u nas začalo pršať okolo pol osmej a raz zahrmelo a zablyskalo sa.
ja plavat nemusim akosi to dobre neviem 😀

lenand
15. apr 2008

akosi nestiham zabehnut tak som teraz nakukla ale idem uz do prace tak mozno zajtra prajem vam dobru nocku a sladke snicky

csilla76
15. apr 2008

tak pápá a dobru nockukocky 🙂

pink_lady
autor
15. apr 2008

inak ja skoro vobec neviem plavat 😀 😀 😀 ale tak snazim sa 😅

teraz som prisla som takaaa zmorena 😲 😔

pacna
16. apr 2008

bree ranko dnes to vyzera, že budeme sedieť doma 😒
tak budem asi žehlit joooj 😔

csilla76
16. apr 2008

ahojte kocky 🙂 aj u nas je uprsane,och jaj ☹ no co asi aj ja budem zehlit. 😉

pink_lady
autor
16. apr 2008

dobre ranko

pacna, a nechces prist aj ku mne ozehlit? 😀 😀 😀

ostatne kde ste? spíte este? 😔 Veru ja som sa dnes ledva postavila z postele do prace, spala som ako dudek 😝

csilla76
16. apr 2008

aj ja som tu pink 😀 pisali sme naraz 😉

pacna
16. apr 2008

pink ja rada periem ale žehliť? 😖

lenand
16. apr 2008

cavte kocky idem pre oliverka do skvolky tu neprsi ale fuka vietor tiez my treba zehlit 😝 potom nakuknem

pacna
16. apr 2008

dožehlene teraz pijem kafičko 😎

csilla76
16. apr 2008

aj u mna uz dozehlene a tiez som povysavala a utrela prach 😉 teraz si idem spravit kafé a popritom upravit obocie a nechty dat do poriadku. 🙂

lenand
16. apr 2008

no dozehlene co dnes porabate mna zas caka nocna 😝

csilla76
16. apr 2008

lenand u nas je take skarede pocasko a chladno 😖 .pozerame tv s muzikom,a onedlho ideme vecerat 😉

lenand
16. apr 2008

pozeram na nete ordinaciu co porabate ja ked robim nocne tak nic nestiham v robote sama nervozita lebo maju prepustat a aj u nas na kvalite budu presuvat ludi na formovanie tak su vsetky nervozne teraz robime nocne tak sa iba dozvedame z druhej smeny tak uvidime co povedia na druhy tyzden

lenand
16. apr 2008

u nas neprsi ale je zatiahnute