Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

yvi83
9. mar 2012

@nanuskal tak to ma mrzii 😔 ...ale da sa to rirsit tak aspon to je dobra sprava...tie dva mesiace uz nejak vydrz a potom sup sup nato...je to tazke cakat kazdy mesiac na zazrak, my sme uz prekrocili 3 roky neuspesneho snazenia, tak dufam ze to uz coskoro pride 😕 neboj, urcite sa aj my raz dockame 😵

nanuskal
11. mar 2012

@yvi83 Idem vyskúšať všetky možné vitamíny... verím tomu, že aj nám sa to podarí 😉 veríííííííííím

yvi83
11. mar 2012

@nanuskal Ja beriem femibion 800 a pijem alchemilkovy caj ale len do ovu....zajtra ideme na to, ale nejak nestresujem, uz viem co ma caka 🙂

olivia31
11. mar 2012

@yvi83
@nanuskal Držím vám palce ..beriete aj hormonálne lieky?

yvi83
11. mar 2012

@olivia31 dakujeme 😵 ..beriem clostilbegyt, potom mi pichaju pregnyl a po ovulacii duphaston, moj mm neberie nic spg ma v poriadku ale sem tam mu kupim vit E 😉

olivia31
11. mar 2012

@yvi83 Ja som brala presne to isté .....ale u nás to pomocou IUI nevišlo ☹ ale čo už ......držím vám palce ...Ktorý lekár ti to bude robiť vieš to?

yvi83
11. mar 2012

@olivia31 1krat mi to robil Galad a aj zajtra by mal on, no uvidime, lebo viem ze tam je este jeden, myslim Kralik ale toho som este ani nevidela...a boli ste 3 krat??? my ideme zajtra 2 krat ale ak to nevyjde tak neviem ci by som sa odhodlala aj na 3 krat 😔

olivia31
11. mar 2012

@yvi83 Nie ja som bola len raz ja už riešim IVf vieš to je u mňa aj tak zbytočné ja mám nepriechodné vajíčkovody 😒 mne to robil Králik to som tu už písala tuším.. 😖

nanuskal
12. mar 2012

@olivia31 Ďakujem 🙂 ja neberiem zatiaľ nič. Môj Dr. mi povedal, že prvé IUI spravíme bez liekov, uvidíme ako to pôjde a ak by to nevyšlo, tak pri druhom by mi dal niečo.... Ale idem brať nejaké vitamíny, čo mi baby odporučili na to nízke AMH, tak uvidíme.

@yvi83 Mne Dr. povedal, že ak to pri druhom nevíde, že už tretie nebudeme riešiť, vraj má skúsenosti, že pri treťom to aj tak nevyjde a že pôjdeme na IVF potom....

yvi83
12. mar 2012

@olivia31 Juuj..som to nepostrehla asi ked si o tom pisala, ja tiez neviem co mam ocakavat, ked vsade pisu ze uspesnost je len 20...30percent, uvidime, dnes ma to aspon tak nebolelo, asi preto ze som vedela ze co ma caka a IVF uz mate schvalene poistovnou??

yvi83
12. mar 2012

@nanuskal mojej kamoske to vyslo az na 4 krat ...ale vyslo a ma krasnu dcerku a teraz cakaju druhe a ani nevedela ako otehotnela, ani to neplanovali, kedze prva ma len 8 mesiacov a rodit ma uz za mesiac 🙂 ..takze aj zazraky sa deju 😵

nanuskal
12. mar 2012

@yvi83 Hej hej, dejú sa 🙂 Len on má veľmi malú štatistiku, že sa to podarí na tretíkrát, keď sa to dovtedy nepodarilo...tak preto...Ja skúsim vitamíny, čo mi poradili na to nízke AMH a uvidíme... 🙂 mám opäť nádej 😵

Aký máš pocit z dneška? 😵

yvi83
12. mar 2012

@nanuskal Ked ja ani neviem aky mam pocit, nechcem si nahovarat ze sa to zasa nepodarilo ale ani upinat sa na to ze sa to podarilo 🤐 ...nemeral mi foliky dnes a vo stvrtok ked sme boli tak mal 16mm, takze dnes by mal mat 23mm a ked citam tak praskaju ked dosiahnu velkost nad 20mm tak neviem ci uz pozde nebolo.....najhorsie je ze 3dni pred IUI by nemal byt sex koli spermijkam, tak dufam ze sa to neprepaslo 🙂

nanuskal
12. mar 2012

@yvi83 Ja verím, že sa to neprepáslo....hádam vie lekár, čo má robiť 😉 Tak teraz šup šup nahoď vegetík a odpočívaj 😀

olivia31
12. mar 2012

@yvi83 musíš sa niečim zamestnať a nemyslieť na to ......čítaj knihy, alebo si pozri dobrý film .....ja som si zobrala s práce neplatené voľno a relaxovala som aj dva dni pred a dva týždne po ...držím ti palce...ešte čakáme na schválenie trvá to mesiac tak až o dva týždne ....no a teda drž sa a nezaoberaj sa stým...hlavne pokoj a relax 🙂

yvi83
12. mar 2012

@nanuskal
@olivia31 ...Dakujem baby, ste zlate 😵 a dajte o sebe vediet 🙂

olivia31
3. apr 2012

@yvi83 Ahoj ako si na tom dúfam, že vám to vyšlo ??,?

zoe2009
4. apr 2012

@nanuskal ahoj. Uz som tu dlhšie nebola a teraz pozerám ze si v 7 týždni. Blahozelam. Takže sa to podarilo hneď po laparoskopii?

yvi83
4. apr 2012

@olivia31 Ahoj..ale nie nevyslo ☹ , teraz si dame kusok pauzu a uvidime co dalej a ty ako??? co nove??

yvi83
4. apr 2012

@nanuskal Ahooj...blahozelam k tehu 😵 ...

olivia31
4. apr 2012

@yvi83 Ahoj to mi je ľúto .....už vieš výsledok robila si si test....alebo lekár ti to potvrdil..... ☹

yvi83
5. apr 2012

@olivia31 nepotrebovala som nic z toho....dostala som mrchu skor ako som nieco z toho stihla 😔

olivia31
5. apr 2012

@yvi83 škoda ..tak tá potvora jedna ...no možno nabudúce ideš znova na iui? 🙂

yvi83
7. apr 2012

@olivia31 Ahoj...chceme si dat kusok pauzu, tak uvidime kedy nas to zasa chytiiii... 🙂

nanuskal
7. apr 2012

@zoe2009
@yvi83 Ahojte dievčatá, ďakujem za gratuláciu. Hej, podarilo sa to ešte vlastne v tom cykle, v ktorom som bola na laparoskopii, bolo to veľké prekvapenie, fakt som to nečakala a ani nedúfala.... A ešte k tomu keď mi zistili, ten nízky hormón....prekvapko riadne...
Dúfam, že všetko bude OKa.... človek čaká ako blázon a potom, keď to je tu, tak sa zase bojí ako blázon 😔

@yvi83 Je mi ľúto, že to nevyšlo ☹ IVF nebudete skúšať?

yvi83
8. apr 2012

@nanuskal Nebooooj, vsetko bude uz len dobre 🙂 ...hlavne sa nestresuj...my mame teraz s doktormi pauzu, uz ma to nebavi, len som nervozna z toho tak uvidime kedy sa pustime do druheho kola 😨

nanuskal
8. apr 2012

@yvi83 A možno to chce trošku kľudu aj u teba a pôjde to samo 🙂 tak ako u mňa...keď to človek nečaká...Bola som zmierená s tým, že idem bojovať s tými nízkym hormónom, pokúpila som si vitamíny..bola som zmierená aj s tým, že ideme na IUI a ak nie tak na IVF.... človek nevie, čo ho v živote čaká 🙂 držím palčeky 😉

lucka1991
12. apr 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či máte niekto skúsenosti s pánom doktorom J. Galádom alebo aj s ostatnými čo pracujú na GYNPOR na Sliači. Som objednaná na konizáciu krčka a už som sa stretla s viac nepríjemnými lekármi takže by som sa chcela pripraviť kedže na Sliači som ešte nebola 🙂 Ďakujem

leya
13. apr 2012

@lucka1991 Ahoj! Dr. Galad je velmi mily, ustretovy clovek a profesional. Celkovo personal v Gynpore je velmi ludsky a prijemny. Bola som tam pred 18 mesiacmi a keby som musela opat podstupit nejaku operaciu, tak u nich, hoci to mam daleko (cca 200 km). Drzim palce!

isabellaa
9. máj 2012

@yvi83 ahoj, kolko sa na sliaci plati za iui?