Tampóny Ellen

roxy
10. okt 2011

Ahojte dievčatá, dopočula som sa o týchto probiotických tampónoch, ktoré by mali predchádzať vzniku mykóz a pomáhať pri ich prekonávaní. Máte s nimi nejaké skúsenosti? Čo hovoríte na cenu? Nie je 11e za balenie priveľa?
Budem vám veľmi vďačná za odpovede.

mladenca
18. aug 2016

Baby moze sa stat ze som dostala zapal z tych ellen probiotickych tamponov? Raz som si ich dala a odvtedy ma velmi stipe tam dole. Je mozne ze nie su pre vsetky zeny vyhovujuce tieto tampony?

darinks01
19. aug 2016

@mladenca je to mozne. Kamaratka mi to tiez spominala ze ich pouzivala ale ze jej nerobili dobre tak to jednoducho prestala pouzivat. Nepouzivaj ich na urcity cas ani ty a odsleduj ci to bolo z toho alebo z niecoho ineho

dadula_15
23. aug 2016

Viaceré ženy s týmito tampónami nemajú dobré skúsenosti. Sestra tiež na ne dosť nadávala a aj kamarátka. Osobne som ich neskúšala lebo som sa bála keďže v mojom okolí nejako spokojné baby s nimi neboli

natassa2
5. sep 2016

o tychto tamponoch som dlho nepocula az v poslednej dobe mi o nich hovoria kamosky..niektore si ich vychvaluju, druhe su zase neni s nimi spokojne..neviem co robit ci ich kupit alebo nie.. je tu niekto kto ich teraz pouziva?

grankosko
8. sep 2016

@dadula_15 keď na ne v tvojom okolí nadávajú tak si aj dobre spravila že si ich nezačala používať. Počula som na ne tiež nie moc dobré veci. Ale tak zase niektorým babám vyhovujú, je to individuálne. Bohužiaľ patrím k tým ktorým nevyhovovali tieto tampóny 😒 Mala som z nich zápaly 😒

evita11223
12. sep 2016

Tieto tampony sa este aj vyrabaju? Citala som od mnohych zien ze im nerobili dobre tieto tampony

kamlicek
12. sep 2016

@0ria0 tak to veru nie si jedina. Cele mi to pride pritiahnute za vlasy to pouzivanie. Mna by zaujimalo ci niekto ich aj pouziva.

zuzlaka
19. sep 2016

@kamlicek to by zaujímalo viaceré, aj mňa ale myslím, že asi ich nikto nepoužíva keďže sa tu nikto ani neozval že by mal aj dobré skúsenosti s týmito tampónami Ellen

bee_1
19. sep 2016

Zdravím, 11€ ? Ja som objednala za 8 € jedno balenie z jednej stránky, http://www.zlavovy-kod.sk/pilulka-sk/ tu som si nasla zlavovy kod a objednala este som objednala viac balení lebo to bolo lacne tak preco nie, skus 🙂

dadula_15
20. sep 2016

@grankosko hej však každej žene vyhovuje niečo iné. Fakt až zápaly?

0ria0
22. sep 2016

@kamlicek však to by aj mňa zaujímalo ale myslím že veľa báb ich nepoužíva keďže tu nikto nepísal že by ich používal a že by s nimi bol spokojný

lealikk
27. sep 2016

@bee_1 a tebe vyhovuju tieto tampony? Ja som si ich raz zakupila, a nebolo to dobre ani som ich vsetky nepouzila kedze som sa necitila dobre s nimi

grankosko
25. nov 2016

@dadula_15 áno až zápaly si predstav, od vtedy som povedala že nikdy viac!