Veľké bolesti pri ovulácii

14. nov 2023

Ahojte, vždy som mala také bolesti pri ovulácii, že buď ma pichalo v ľavom, alebo pravom vaječníku..no dnes mám také neznesiteľné bolesti celý deň, že ma boli celé podbruško až mi tá bolesť vystreluje úplne do zadku...akoby som mala prvý deň menzes...nikdy predtým som takéto bolesti nemala, môže to byť spojené aj s tabletkou po ktorú som brala minulý mesiac či to je úplná blbosť? Ďakujem všetkým

sisa_s
14. nov 2023

Skus tehotensky test, velke bolesti mozu byt pri mimomaternicovom tehotenstve...tabletka moze rozhadzat cyklus, ale pri prudkych bolestiach by som vylucila nieco akutne, co by ta mohlo ohrozit

ivkav5
14. nov 2023

Tabletka po je hormonálny zásah do organizmu…stačí, že trpíš nejakou hormonálnou nerovnováhou, prípadne nejaké cysty, myómiky a ani o tom nevieš a takáto tableta môže spustiť akýkoľvek problém….a ďalšia vec, ak ti praskla aj náhodou nejaká cysta, tak to vôbec nemusí mať súvis s tabletou, môže to byť len blbá náhoda…určite by som ale vyhľadala lekára, nech vylúči vážne problémy…

odesi
20. nov 2023

Moze to byt aj napriklad zo stresu, aj tabletkou, tych moznosti je vela. Tiez to mam niekedy tak, ze nic, niekedy tak, ze sa to da zvladat a niekedy ze uplne zle.
Proste tak to je, ze raz tak, raz onak. Avsak ked mam bolesti, tak mne jedine co pomoze, tak to je Cetalgen. Bez toho neviem akoby som zvladala ovulaciu, aj menzes.

1342
20. nov 2023

Ja to mávam každý druhý mesiac a tiež zrovna dnes bolesti brutálne mám pocit že ma roztrhne tam dolu a až do konečníka to ide 😞

diankadop
22. nov 2023

@1342 no inak toto je zaujimave, tiez to tak mavam, ze nie furt, nie kazdy mesiac a nerozumiem tomu preco to tak je, co na to vplyva :/

1342
22. nov 2023

@diankadop nerozumiem tomu ani ja 😞nedávno som bola na sono a všetko ok ....a tak isto aj menzes jeden mesiac bolestivý a kratší a jeden mesiac bezbolestný ale dlhý