Psychológ pre 3-ročného chlapčeka

25. jan 2024

Ahojte maminy, viete mi prosím poradiť v ZH psychológa , ktorý by vyšetril 3 ročného chlapčeka? Potrebujem to do škôlky, nakoľko syn je úzkostlivý a potrebujú papier o jeho psychickom stave. Niekto, s kým ste boli spokojné , je jedno či muž alebo žena. Ďakujem krásne.

klip0
25. jan 2024

A v škôlke neodporučili ? U nás dávame kontakty aj priamo na psychologicky ktoré sa zaoberajú týmto. Samozrejme rodič môže využiť kohokoľvek

autor
25. jan 2024

@klip0 nie, povedali že je na nás ktorého si vyberieme. Už som pozerala nejakých tak skúsim len reku či nemá nejaká mamina dobrú skúsenosť

zuzkaa1991
25. jan 2024

Ako dlho chodi do.skolky ako funguje??

autor
25. jan 2024

@zuzkaa1991 od septembra 2023, normálne chodiť na wc, spí, obeduje, nie je s ním nijaký problém len je tichý, hanblivý, nemá taký kontakt s deťmi

zuzkaa1991
25. jan 2024

Preto sa pytam moja bude v marci mat 6r a je doteraz taka noo tento mesiac uz hovori ze si nasla kamarátky ale doteraz nic

autor
25. jan 2024

@zuzkaa1991 aj malý sa už troška viac zapája medzi deti, ale veľmi máličko väčšinou ich len pozoruje alebo sa hrá sám. A pani učiteľky trvajú na posúdení psychológa a treba doniesť aj posudok.

zuzkaa1991
25. jan 2024

Tha divne to kedze je to.pre neho nove🙈uz nemaju co vymyslat alebo velmi premotivovane podla mna....nas nikde neposielali a to chodila od.2.5r do.skolky ale viac bola doma ako tam kedze covid bol a veelmi casto chora...brali ju tak ze je taka povaha aj ja sombrigadovala v jaslach a boli aj take deti mensie ktore sahrali same nezapajali sa...bezna reakcia kazde dieta ma svoju povahu svoje tempo

Preto som sa pytala na dieta ako reaguje

lenkaviktorka3
26. jan 2024

V ZH je detská psychologička Brašenova.
Ešte možno vyskúšať v Bielom dome DiCKo
Pracujú tam teda hlavne s predskolakmi a už školakmi ale možno by tam najlepšie poradili aj keď si myslím ,že to je normálne, nie všetky deti sú také veľmi spoločenské.

qwer2019
7. feb 2024

Brašeňová je super. Má aj nádherný prístup

dager
7. feb 2024

Pani Jánošíková alebo Lazikova v Trnave. Spoľahlivo a presne vedia diagnostikovať aj malé deti, nie každý to vie.