Vazektómia - Klinika zdravia Žilina

3. feb 2024

Dobrý deň môžem poprosiť recenzie na kliniku zdravia v Žiline konkrétne zákrok u muža vazektomia. Aké máte skusenosti prosím ? Ďakujem za každú odpoveď

mirko84
4. feb 2024

Dobry pristup, zakrok bez problemovm vsetko mi vysvetlili ako bude prebiehat a tak to potom aj robili. Anestezia je lokalna, takze som to aj v zasade aj videl. Neviem, co viac by si chcel / chcela pocut.
Samozrejme, cena by mohla byt nizsia ale mam pocit, ze toto robia hlavne sukromni lekari a tam sa plati.. Ja som tiez isiel na zaklade odporucania z rodiny.

autor
4. feb 2024

@mirko84 a prosím ktorý MUDr vám to robil ? Boli aj nejaké komplikácie ? Zotavenie ako prebiehalo ? Počas zákroku to ako prebiehalo ? Bolo aj niečo cítiť ? Prípadne nejaké rady,tipy 🙂 ďakujem

mirko84
4. feb 2024

Doktor pan Blaško. Zotavenie podla toho ako hovoril, cca dva tyzdne som to pocitoval a nie priamo ranu / jazvu ale vyssie v semenovodoch, lebo oni ich musia trosku “povytiahnut” aby mohli danu cast (1,5 - 2 cm odstrihnut). To povytiahnutie bolo na tom najneprijemnejsie. Ale chodit som samozrejme mohol a nebola to bolest ako skor oninanie - neviem to lepsie opisat a samozrejme uz si to po 2 rokoch presne nepametam