Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 6×

Zimna bunda

Predam nikdy nenosenu bundu bez visacky. Mali sme toho veľa. Velkostne sedi. Z casovych dovodov nepremeriavam. K cene +posta alebo osobny odber BA.
Aktualizovaný pred 6 dňami
76 zobrazení od 15. sep 2021
35 €
anda123    Rakúsko
Ďakujem, že ste nazreli do môjho albumu. Na základe zlých skúseností nezasielam na dobierku. K cene je potrebne si pripočítať poštovné, ktoré počítam podľa taríf SP. Zvyčajne zasielam doporučene 2. triedou, aby som pri nedodaní alebo strate mohla reklamovať. V prípade nejasností ťažko dokážem, že som naozaj balíček poslala. V BA je možný osobný odber. Vecičky NEVYMIEŇAM. Na poštu chodievam z pravidla 1 krát týždenne. Výnimočne sa mi podarí aj častejšie. Vždy o odoslaní balíčka informujem.
Na základe zlých skúseností nerealizujem obchodíky s kupujúcimi, ktoré majú viac ako 2 negatívne hodnotenia.
Ďakujem za pochopenie.
Moja čierna listina -maminky, ktoré si objednajú, vypýtajú podklady k platbe (najskôr číslo účtu, potom sa spamätajú, chcú osobný odber) a napokon buď nekomunikujú alebo celý obchod zrušia. Negatívne hodnotenia nemajú, keďže obchod neprebehol - joanita, ruzen79, huli323, bory195, janosickazuzankova,vabeda,kajark,pouzivatel89, zuzannka10, lukina12, winco, moncica1, 7lenicka7, jankafabianova
Mamička, ktorá si asi rada dopisuje a nenapíše, že nemá záujem: betkaamartin, barbb
Zobraz celé podmienky
Zimna bunda, gap,128
Zimna bunda, gap,128
Zimna bunda, gap,128
Zimna bunda, gap,128
Zimna bunda, gap,128