Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 5×

Adventný veniec

Vyrobím vence podľa dohody
Aktualizovaný pred 1 týždňom
56 zobrazení od 16. nov 2020
25 €
Oznam od predajcu: !!!VIANOČNÉ OZDOBY!!!Prosím vás kto má záujem treba písať čím skôr aj keď bude odber až v decembri!!!Nebudem to stíhať!!
miskafilipko    Trnava
Ahojte.

Predávam oblečenie ktoré je 90 percent nové len vyprane. Alebo jeden dva krát oblečené a vyprane. Keď napíšem, že je bez chybičky je úplne nové alebo raz oblečené. Všetko je za polovicu alebo aj menej ako sme kúpili v obchode. Máme doma asi tonu oblečenia, lebo sme aj veľmi veľa dostali. A teraz sa nám smejú, že sme ako v obchode :-) Oblečenie budem postupne predávať. Poškodené a flakate oblečenie vyhadzujem !!! Prípadne upozorním alebo darujem k nákupu alebo keď napíšem nosené je nosené!!!. Na cene sa dá aj pripadne dohodnúť pri väčšom odbere vecí. Poštovné podľa taríf SP nie je v cene. Na dobierku neposielam, zlé skúsenosti. Ak dám poštovné zdarma je na vlastnú zodpovednosť lebo bude obyčajne. Tovar nevymienam. Všetko je aktuálne, predané vecičky zastavujem automaticky. Asi jednu tretinu veci predávam aj kamarátke preto sú také rozdiely vo veľkostiach.....
Minimálny nákup je 3 eurá nakoľko som dala veľa veci za 1 euro. Pod 5 euro rátam 20 centov za novú plastovú obálku ktorú si sama kupujem na vlastné náklady.
Ďakujem
Zobraz celé podmienky
Adventný veniec,
Adventný veniec,
Adventný veniec,
Adventný veniec,