Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre deti > Detské knihy
Nový tovar

How things work Usborne

Užasná kniha pre zvedavých detičky, ktoré zaujíma ako veci fungujú. Kniha je plná ilustrácii pre jednoduchšie pochopenie. Vaše deti si ju zamilujú🙂
Aktualizovaný pred 1 týždňom
95 zobrazení od 3. sep 2018
13,50 €
andiekens    Košice - Staré Mesto
Milé dámy,
ďakujem za záujem nazrieť do môjho obvcodíku. S dcérou v 1.ročníku som sa zamilova do kníh. Kedže deti vychovávane bilinguálne, očarili ma anglické knihy od vydavateľstva Usborne. Sú jednoducho čarovné, nápadite jednoducho úžasné. Mojim cieľom nie je byť predajcom kníh. Mojím cieľom je zoznamiť Vás s týmito krásnymi knižkami a vašim deťom sa jednoducho do nich zamilovať, tak ako mojim. Tieto knižky sú pre všetky vekové kategórie aj pre tých, čo len s angličtinou začínajú. Knižky sú novučké, niektoré skladom, iné ihneď k odberu. Samozrejme rada poradím a odpoviem na Vaše otázky.

Ponúkam aj vecičky po svojich deťoch alebo jednoducho len prebytky u nás doma. Všetky veci som sa snažila, čo najlepsie popísať prip. upozorniť na chybičky, ak nejaké sú. Veci posielam po pripísaní peniazí na učet. Nevymieňam veci ani ich neberiem spať. V prípade záujmu o 2 a viac kusov neplatíte poštovné. Táto akcia sa však netýka objednávky kníh. Inak poštovné dľa tarif Slovenskej pošty.
S pozdravom,
Andrea
Zobraz celé podmienky
How things work usborne,
How things work usborne,
How things work usborne,
How things work usborne,