Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Mikiny, svetre, bolerká
Použitý tovar

Detský svetrík

predám svetrík pre chlapčeka, s motívom, oranžovej farby - nevyblednutej, len má malé poškodenie (foto) - dieročka, šikovná maminka si to opraví, prípadne nažehlí ešte takého jedného panáčika, poštovné podľa tarify SP..

rozmery - celková dĺžka je 45,5 cm, šírka pliec je 27 cm a šírka pod pazuchou je 34,5 cm.. celková dĺžka rukáva je 46,5 cm a pod pazuchou je 30,5 cm..
Aktualizovaný pred 3 dňami
36 zobrazení od 4. nov 2016
6 €
luciaheskova    Madunice (okres Hlohovec)
Dobrý deň, som rada, že Vás zaujal môj inzerát.. Moje podmienky spočívajú hlavne v tom, že ak si u mňa niekto nejaký tovar objedná a ja mu ho pošlem, tak by som bola rada, aby si tovar aj prevzal, nakoľko bol hneď od začiatku informovaný o cene a poštovnom +. Vecičky posielam aj dobierkou, kde pri prevzatí balíčka platíte poštovné spolu s cenou nakupovanej veci - oblečenia, prípadne obuvi, poštovné sa pohybuje väčšinou v cene 2 - 2,5 eura.. Ale môžem poslať aj normálne ako list alebo aj list s 1 triedou (rozdiel 0,20 eur), vtedy sa vraj na to dáva väčší pozor, prípadne aj doporučene do vlastných rúk.. Stal sa mi už aj taký prípad, že som duobox zasielala klasicky len v obálke prvou triedou - poštovné bolo 0,80 eura, ale peniaze som si dala najprv previezť na účet, nakoľko sa pri takomto spôsobe lístok na peniaze nevypisuje.. Ak mám pri niektorých veciach uvedené cena s poštovným, tak sa to jedná len o obyčajné poštovné.. Pri veľa veciach uvádzam - iná značka, nakoľko to už mám dávnejšie nafotené - ak to niekomu náhodou nestačí a mal by o danú vec záujem, môžem to pozrieť a dám vedieť.. Takisto sa aj nedá držať podľa veľkosti, tak prípadne môžem aj oblečenie premerať podľa dĺžky.. Verím, že budete s nákupom u mňa spokojní, majte sa pekne a ďakujem..
Zobraz celé podmienky
Detský svetrík, f&f,116
Detský svetrík, f&f,116
Detský svetrík, f&f,116
Detský svetrík, f&f,116
Detský svetrík, f&f,116
Detský svetrík, f&f,116
Detský svetrík, f&f,116