Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Nový tovar

Dievčenské teplé legíny Melm cyklámenové

Zateplené legíny cyklámenové sú pohodlné legíny z príjemne teplého a hrubého materiálu, ideálne na chladné zimné dni.
Materiál: 95% bavlna/5% elastan (česaná bavlna)
Gramáž: 270 g/m2
Vyrobené na Slovensku.
Ak hľadáte inú farbu alebo veľkosť, pozrite si našu ponuku tu na mk alebo na www.melm.sk
Aktualizovaný pred 4 mesiacmi
173 zobrazení od 13. dec 2016
10,90 €
melmacka    Šaľa
Od roku 1990 šijeme tovar pre deti, ktorý je pri nosení veľmi príjemný a pohodlný. Pri výbere materiálu kladieme dôraz na jeho vysokú kvalitu, a tak máte istotu, že naše výrobky môže nosiť aj niekoľko generácií detí.

Tovar môžete objednávať priamo na MK alebo cez náš eshop http://www.melm.sk/eshop/

Platiť za tovar môžete dobierkou alebo prevodom na náš účet, ktorého číslo vám zašleme po potvrdení vašej objednávky.

Cena za doručenie je :

Slovenská pošta 3,00 €
Kuriér na adresu 4,00 €
Príplatok za dobierku +1,00 €
Osobný odber v Šali, Galanta ZDARMA

Odoslaním objednávky sa zaväzujete prevziať objednaný tovar a zaplatiť za tovar dohodnutú cenu. Ak si to s kúpou rozmyslíte z akéhokoľvek dôvodu, kontaktujte nás čo najskôr.
Dodacia lehota na tovar v našej ponuke je vo väčšine prípadov do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je 15 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. . Ak vám nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, máte možnosť stornovať objednávku. O dodacej lehote a termíne dodania vás budeme informovať mailom, resp. telefonicky. K tovaru je vždy vystavený daňový doklad.

ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY
V súlade so zákonom máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní od doručenia tovaru. Pri využití svojho práva nás kontaktujte písomne alebo mailom so žiadosťou o odstúpenie od kúpnej zmluvy najneskôr 14. deň po prevzatí tovaru, pričom uveďte číslo dokladu o kúpe a spôsob vrátenia kúpnej ceny, t.j. číslo účtu, resp. adresu na vrátenie kúpnej ceny poštovou poukážkou.
Tovar, ktorý je predmetom odstúpenia od kúpnej zmluvy nám pošlite na adresu uvedenú na faktúre spolu s ORIGINÁLNYM dokladom( faktúrou). Kúpnu cenu sme vám povinní vrátiť v lehote 14 dní. Náklady na doručenie späť predávajúcemu pri odstúpení od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku znáša kupujúci. Prosíme vás, aby ste nám tovar posielali zabalený tak, aby pri preprave neprišlo k jeho poškodeniu a tiež odporúčame tovar poistiť pre prípad poškodenia či straty pri preprave doručovateľskou spoločnosťou.

REKLAMÁCIA
Na predávaný tovar je poskytnutá 2 ročná záručná doba, v rámci ktorej máte právo na uplatnenie reklamácie zakúpeného tovaru.

Kompletné znenie obchodných podmienok, podmienok reklamácie ako aj reklamačný poriadok nájdete tu: http://www.melm.sk/eshop/

Naše kontaktné údaje sú:
Eva Švrčková – MELM
V. Šrobára 6
927 01 Šaľa
PREVÁDZKA:
Priemyselná 8
924 01 Galanta
tel. číslo : 0903 449 630
E-mail: melm@melm.sk
IČO: 14 066 351 DIČ: 1020278644 IČ DPH: SK1020278644
Firma je zapísaná v živnostenskom registri vedenom na Okresnom úrade v Šali, číslo živnostenského oprávnenia: Zo – 673/1992

Veríme, že aj vaše detičky si naše výrobky obľúbia. Prajem krásny deň a príjemné nakupovanie : -)
Eva
Zobraz celé podmienky
Dievčenské teplé legíny melm cyklámenové, 134 / 140 / 146 / 152