Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Chlapčenské tričko Mayoral

Milé chlapčenské tričko značky Mayoral, veľkosť 74. Tričko má pri krku zapínanie na patenty pre ľahšie obliekania. Dĺžka rukáva sa dá regulovať. Na prednej strane krásny cirkusový obrázok. Ako nové, bez poškodenia.
Aktualizovaný pred 4 dňami
37 zobrazení od 17. nov 2018
4 €
Oznam od predajcu: od 16.7. budem mimo domu. V prípade záujmu budem reagovať raz za týždeň.
zbaronova    Čataj (okres Senec)
Vecičky,ktoré ponúkam, sú po mojich detičkách. V prevažnej väčšine sú to značkové veci,ktoré sú vo veľmi dobrom stave, keďže deti toho majú veľa a vecičky málo nosia. Veci posielam oprané (detským práškom a avivážou, ak sa dá použiť) a ožehlené. Vecičky sú kupované u oficiálnych predajcov daných značiek. Obnosené, ani veľmi poškodené vecičky na koníka nedávam. Ak má vec nejakú vadu, v popise na ňu upozorním a vyfotím.

Ceny sú pevné, na správy o zníženie ceny nebudem reagovať. Pri odbere troch a viac vecí poskytnem zľavu, alebo uhradím poštovné.

O výmenu môjho tovaru za iný nemám záujem. Na takéto správy nebudem reagovať.

Otázky, či je vec aktuálna, nepovažujem za záväzný prejav záujmu. Tovar predám tej záujemkyňi, ktorá prvá prejaví vážny a skutočný záujem. Ak pozastavím inzerát a záujemkyňa sa mi do troch dní neozve (ani nereaguje na správy, nečíta ich), inzerát aktivujem a vec posuniem ďaľšej záujemkyni.

Tovar posielam výhradne po prevode peňazí na účet SK2711000000002916880422. K cene tovaru prirátam poštovné podľa aktuálneho cenníka pošty. Na dobierku už, po zlej skúseností, neposielam. Na platbu čakám maximálne 3 dni. Potom inzerát opäť aktivujem a posuniem ďalej.

Odosielam doporučene, obyčajnou poštou posielam len na výslovné požiadanie,za prípadnú stratu poštou nezodpovedám. Po odoslaní pošlem informáciu o odoslaní pri obyčajnom poštovnom, resp. podacie číslo na sledovanie zásielky pri doporučenom poštovnom.
Zobraz celé podmienky
Chlapčenské tričko mayoral, mayoral,74
Chlapčenské tričko mayoral, mayoral,74
Chlapčenské tričko mayoral, mayoral,74
Chlapčenské tričko mayoral, mayoral,74
Chlapčenské tričko mayoral, mayoral,74