Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar

Kniha Piate evanjelium

Stratené evanjelium, kontroverzná relikvia a posledné želanie zomierajúceho pápeža. To sú tri dôvody, pre ktoré sa dvaja bratia – vatikánski kňazi – podujmú rozlúsknuť najväčšiu záhadu v dejinách kresťanstva.

Je rok 2004, pôsobenie Jána Pavla II. na pápežskom stolci sa chýli ku koncu a vo Vatikánskych múzeách sa pripravuje záhadná výstava. Týždeň pred slávnostnou vernisážou na tajnom stretnutí neďaleko Ríma zavraždia jej kurátora. Tej istej noci sa do vatikánskeho bytu otca Alexandra, gréckokatolíckeho kňaza spolupracujúceho s kurátorom výstavy a otca päťročného chlapca, ktosi vláme. Polícii sa nedarí odhaliť vinníka, preto otec Alex v zúfalom úsilí ochrániť svoju rodinu začne vyšetrovať na vlastnú päsť. Ak chce nájsť páchateľa, musí najprv rozlúštiť nečakaný objav mŕtveho kurátora: pravdivé svedectvo štyroch evanjelií – a menej známeho evanjelia s názvom Diatessaron – týkajúce sa najškandalóznejšej svätej relikvie kresťanskej cirkvi. Ako sa však otec Alex blíži k odhaleniu skutočnej príčiny priateľovej smrti a dôsledkov, aké by mohla mať na budúcnosť dvoch najväčších kresťanských cirkví na svete, zisťuje, že mu je v pätách niekto, kto má s výstavou vlastné zámery. Ak chce prežiť, musí byť šikovnejší.
Aktualizovaný pred 6 dňami
35 zobrazení od 17. mar 2019
7 €
sasenka1    Ilava
Zdravím vás milé mamičky i nemamičky,
Ďakujem, že ste nakukli do môjho album a ďakujem aj za váš záujem. Vecičky,ktoré predávam sa snažím čo najlepšie opísať. Ak sa vám nejaká vec páči a nie je zmeraná,rada vám ju premeriam prípadne odpoviem na všetky vaše otázky. Baličky posielam po pripísaní sumy na účet, poštovné podľa taríf SP. Po vzájomnej dohode pošlem balíček aj na dobierku no tam musíte počítať s vyšším poštovným. Teším sa na vzájomnú spoluprácu a dúfam, že budete spokojné 
Zobraz celé podmienky
Kniha piate evanjelium,
Kniha piate evanjelium,