Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 3×

Katarína Horáková - Oddelená strava - Pre zdravie

Ponúkam knihu: Katarína Horáková - Oddelená strava - Pre zdravie
Aktualizovaný včera
1 zobrazenie od 28. sep 2021
10 €
Oznam od predajcu: 🍀Posielam IBA s DOKLADOM - doporučene,balík na poštu či adresu!!!!!!!🍀 Čítajte info v podmienkach ❤️ Ďakujem 🍀
linduskazana    Hlohovec
❣️Vitajte !🎁 Obyčajne už neposielam!!!!!!! Predávam veľa veci, niektoré sú nevhodný darček alebo boli menej nosené či používané, uvádzam v popise, pýtajte sa!, aby nedošlo k omylu. O výmenu nemám záujem, veci späť neberiem, ceny sú konečné. Na poštu sa snažím chodiť hneď po pripísaní peňazí na účet najneskôr na druhý pracovný deň - no v tejto dobe cca 2x do týždňa. Pri retro hračkách treba rátať, že majú mnoho rokov! a nie sú úplne nové z obchodu!, či vyrobené z terajších moderných materiálov, vykazujú známky hrania či uskladnenia za všetky tie roky, môžu byť ošúchané či pofarbené fixami, vyblednuté aj miestami, niektoré diely môžu byť neúplné, pýtajte sa, sú tomu aj ceny prispôsobené a sú konečné! Ceny mám nízke: pre sťahovanie sa potrebujem vecí zbaviť, preto niektoré veci pokrčené 🍀 boli v škatuliach.

👗 Vyrábam Oblečeníčka pre všetky veľkosti bábik Barbie a Ken: ak si prenesiete a otvoríte nasledujúci link, tak dolu v ľavo pod textom a telef.číslom je: "všetky inzeráty", kliknúť na to a objavia sa tam podrobne moje handmade oblečeníčka pre všetky veľkosti bábik Barbie a Ken - vyše 200 inzerátikov - po otvorení každého inzerátu je tam viac modelov ako iba na titulnej foto - prezri tam i všetky foto, popis, HLAVNE CENY - pýtajte sa, rada odpoviem 👗 :
❗️❗️❗️ VYRÁBAM a POSIELAM AŽ PO PLATBE SPOLU S POŠTOVNÝM NA ÚČET VOPRED ❗️❗️❗️

https://deti.bazar.sk/35002817-kozusky-lyziarsky-overal-pre-babiky-barbie-chelseu/
atd....
Začnem vyrábať a posielam len po prevode dohodnutej sumy peňazí na účet vopred. Po zlých skúsenostiach na dobierku neposielam.


❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️🍀🍀🍀 Môj IBAN: SK57 1111 0000 0014 0333 3007 🍀🍀🍀❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️🎈


Ďakujem 🙂❣️JUDrZ🍀🛒👗👙👠👜👛👞👚🎈🎁
Zobraz celé podmienky
Katarína horáková - oddelená strava - pre zdravie,