Prievidza    0     Profil používateľky
Prievidza    0     Profil používateľky
Milé mamičky, ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika a máte záujem o veci z neho. Vecí sú vo výbornom stave, pekné, bez dier, flakov, no veľa z nich sú aj úplne nové, vôbec nenosené vecičky. Ak treba rozmer, veci ochotne premeriam.
Balíčky posielam po zlých skúsenostiach až po prevode peniažkov na účet, alebo po dohode po prevode poštovného na účet, ktoré si účtujem podľa taríf Slovenskej pošty. 😉😊 Ceny sú uvedené bez poštovného.. 😊
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
tatiana1241985
10. mar 2020
Mamicku odporucam na 100%, dakujeme velmi pekne za chobotnicku.
romi96
10. mar 2020
Jeeej, ďakujem krásne aj ja 😊❤
tadalu444
24. jan 2020
Ďakujeme za krásne koníky, vrelo odporúčam milú a ochotnú maminu 😄🌝
romi96
4. mar 2020
Ďakujem krásne.. 😊❤
ivx
24. jan 2020
Mila pani, odporucam, ochotna ... aj ked posta pokaslala dorucenie a trvalo to dlho, no tricko doslo v poriadku, pekne je a som spokojna.
romi96
4. mar 2020
Ďakujem krásne.. 😊❤
bambuliii
1. sep 2019
NEODPORÚČAM! Zlá komunikácia a keď máte o tovar záujem, tak Vám už pani neodpíše a inzerát zmaže, bez toho aby napísala že je tovar predaný alebo si predaj rozmyslela. Neseriózne jednanie!
romi96
1. sep 2019
Píšete pekné hlúposti.. najlepšie je hneď napísať negatívne, hneď osočovať a robiť druhým zlé meno.. predtým ako by ste si vôbec overila, ako to naozaj je.. vsak? Načo? Tak po prvé milá pani, keď už idete písať takéto hodnotenie, najskôr treba aj počkať, či sa vám daný človek ozve, nie vždy sa dá človeku odpísať hneď, ale to určite poznáte aj vy.. Po druhé mám synčeka vo vysokých horúčkach, vážne chorého, čiže asi ako matka tiež viete, že treba byť pri takom bábätku nonstop.. Ja nemám čas ako iné mamičky sedieť za mobilom a vypisovať, chcelo by to aj trošku pochopenia a chvíľku trpezlivosti počkať si na odpoveď.. nie všetko sa dá hneď.. A po tretie, inzerát zmazal môj priateľ, hneď ako si prišli pre tú stoličku, nie ja..bez toho aby ja som o tom vedela, nepovedal mi o tom.. až dnes ráno, za čo sa Vám ospravedlňujem na jednej strane, ale na druhej skúste pochopiť aj vy mňa.. Ja nemám dôvod jednať s ľuďmi neseriózne, alebo ich naťahovať alebo čo.. Predala som už veľa vecí, hoci nie cez túto stránku, ale nikdy žiaden problém nebol, vždy dokázala mamička počkať a vždy pochopila moju momentálnu situáciu, nikdy som so žiadnou takýto problém nemala, a vy hneď napíšete toto, len aby ste druhému uškodila bez toho aby ste vôbec počkali na odpoveď a na vysvetlenie.. Píšete ako keby som vám neodpísala neviem koľko dní, pritom ste mi písala včera, a hneď dnes ráno treba dať negatívne hodnotenie, načo by človek čakal na vysvetlenie.. Ja by som sa Vám ozvala ako každý normálny a seriózny človek, ale ďakujem, že radšej hneď robíte zlé meno druhému.. Nabudúce prosím skúste chvíľku počkať na vysvetlenie, a nie hneď písať hlúposti a očierňovať hneď človeka.. ŽIAĽ DNEŠNÁ DOBA!!!