Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Sukne
Použitý tovar

Menžestrová sukňa

Krásna minisukňa, 100 % stav, bavlnená, zo 4x oblečená. Pekne sedí a je pohodlná (2 % elastan). Veľ. Orsay 36, ale podľa mojich skúseností, viac vecí, sedí na č. 38.
Farba asi ako na detailnej fotke s falošným vreckom (hnedé).

*Vyberte si ešte niečo k tomu a spolu výhodnejšie - pozrite oznam predajcu.*

qp*qe*
Aktualizovaný pred 3 hodinami
15 zobrazení od 8. jún 2020
7,90 €7,20 €
Oznam od predajcu: Čítajte podmienky,pls/ZĽAVA! 10% od 3 ks/inz +od 8,90€; tričká od 4ks/4té najlac.zdarma/nie twins #nohav/rifle+trič -5%
Ďakujem za Váš záujem a prečítanie podmienok. Predávam väčšinou málo nosené veci, i pár nových, či v dobrom stave a zopár hračiek. Prípadnú vadu sa snažím popísať v inzeráte, je odfotená a je to zohľadnené v cene. Pri výbere väčšieho počtu vecí dávam zľavu. Balíček posielam po platbe na účet čím prv.
VÝMENU NEROBÍM, nežiadajte o ňu!
Prosím dohodnúť si podmienky vopred, aby sa mi nestalo, že kúpená vec vám nepadne a naliehate na jej vrátenie (skutočne nepríjemná skúsenosť so 'zolkoj'). Veci späť neberiem!

Poštovné - podľa taríf SP + 0,15-0,30 balné (aj obálky niečo stoja, bal. materiál, lep.pásky).
Iban pre úhrady - SK33 8360 5207 0042 0232 4757.

*Prosím maminky, ktoré nemajú seriózny záujem o kúpu, aby mi nepísali, predídeme tým zbytočný nedorozumeniam a prípadným konfliktom.
Kvôli zlým skúsenostiam chcem poprosiť, aby ste žiadali premerať vecičky len v prípade vážneho záujmu, keď si chcete upresniť nejaký rozmer. Veci zodpovedajú uvedenej veľkosti a popisu.
PROSIM MAMINKY, KTORE SI VECI NECHAVAJU PREMERAT, PREJAVILI ZAUJEM, ABY MALI TOLKO UCTY A NAPISALI, KED VEC NESEDI, NECHCU, PREMYSLELI SI TO, HOCICO...PATRI SA TO, LEBO TIEZ MA TO STOJI CAS. V PRIPADE IGNORACIE VYNIMOCNE PISEM HODNOTENIE. DAKUJEM ZA POCHOPENIE!*

Vždy sa usilujem o vašu spokojnosť (pozri moje hodnotenia) a preto, ak by náhodou nebolo niečo podľa vašich predstáv alebo ste našli skrytú vadu, určite vás neodbijem, ale budem sa snažiť o vyriešenie problému.
Zobraz celé podmienky
Menžestrová sukňa, orsay,38
Menžestrová sukňa, orsay,38
Menžestrová sukňa, orsay,38
Menžestrová sukňa, orsay,38
Menžestrová sukňa, orsay,38
Menžestrová sukňa, orsay,38