Aký fusak pasuje do kočíka Cybex Balios S Lux 2023?

Zodpovedané
31. aug 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom fusaku.

Aký fusak mám kúpiť do kočíka Cybex Balios S Lux 2023?

Ďakujem

Ahoj,

pre kočík Cybex Balios S Lux existuje originálny fusak – Gold. Jeho bezpečnostné pásy sú špecifické a nedajú sa zozadu odopnúť. Preto potrebuješ fusak, ktorý má zozadu univerzálne otvory.

Nový Cybex fusak Gold vďaka jeho mäkkej flísovej podšívke udrží dieťa v teple a pohodlí. Má plno vlastností, ako sú:

  • tepelná odolnosť TOG 5 – vhodný do -10 °C,
  • vodeodolné vonkajšie materiály,
  • podšívka v spodnej časti zabraňujúca znečisteniu od topánok,
  • univerzálne otvory pre akýmkoľvek systém bezpečnostných pásov,
  • nastaviteľná kapucňa,
  • zips pre rýchly prístup k dieťaťu,
  • niekoľko úrovní cvokov,
  • možno vyprať pri 30° C.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally