Aký je rozdiel medzi športovým kočíkom Espiro Sonic Air 2022 a Petite&Mars Street Air?

Zodpovedané
9. máj 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka.

Aký je rozdiel medzi športovým kočíkom Espiro Sonic Air 2022 a Petite&Mars Street Air?

Ktorá voľba by bola lepšia?

Ďakujem za skorú odpoveď

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala tu v poradni, tak si ju určite prečítaj.

Viac odporúčam Petite&Mars Street+ Air. Oproti Espiro Sonic Air je priestrannejší, má väčšie kolesá, lepšie spracovanie aj vyššie nastaviteľnú rukoväť.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia