Recaro Citylife, Petite&Mars Street Air alebo Espiro Sonic Air. Ktorý zvládnej aj horší terén?

Zodpovedané
10. máj 2022

Ahoj,

potrebujem športový kočík nielen na mestský terén, ale aj na dedinu a na horší terén.

Rozhodujem sa medzi Recaro Citylife, Petite&Mars Street Air a Espiro Sonic Air.

Ktorý z nich je najvhodnejší?

Ďakujem za skorú odpoveď

Ahoj,

mne sa zdá ako najlepšia voľba Petite&Mars Street+ Air, a to hlavne kvôli jeho veľkým nafukovacím kolesám.

Na druhé miesto dávam Espiro Sonic Air, ktorý by mohol tiež vyhovovať. Má ale o dosť menšie kolesá a je aj o niečo menej priestrannejší.

Recaro Citylife je podarený, cenovo dostupný kočík s priestranným sedením. Kolesá má bezúdržbové a tiež menšie, takže ho odporúčam skôr na mestský a ľahší terén.

Ak prevláda zhoršený terén a prechádzky v prírode, tak by som dala prednosť Petite&Mars Street+ Air.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia