Aký kočík vybrať pre väčšie 8-mesačné dieťa?

Zodpovedané
10. aug 2023

Ahoj,

dcérke chceme kúpiť nový športový kočík. Momentálne má 8 mesiacov a váži skoro 12 kg. Teraz máme Kinderkraft Vesto, ale jeho nosnosť je len do 15 kg. Navyše mi príde sedadlo dosť úzke.

Poradíš kočík s veľkým sedadlom a kolesami, ktoré zvládnu u nás mestskú dlažbu – kocky?

Cena do 250 eur.

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku odpoveda, tak Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Prípadne zváž ak kúpu neotočného a cenovo dostupného modelu Carrello Bravo Plus, ktorý by bol pre Teba riešením, aj keď ja neotočné kočíky v takomto veku ešte neodporúčam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally