Ktorý otočný kočík ide do úplného ľahu a má pevnú XXL striešku?

Zodpovedané
9. aug 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila pri výbere športového kočíka.

Hlavné podmienky:

  • rovný ľah,
  • možnosť do úplného ľahu,
  • otočný.

Strieška by mala byť ideálne vo veľkosti XXL a dostatočne pevná. Kolesá také, ktoré zvládnu aj náročnejší terén (rozbité chodníky). A ak by bol aj priestor na nákup, bolo by to veľké plus. Zároveň by som chcela, aby sa ľahko skladal a nezabral veľa miesta.

Potrebujem ho pre bábätko, ktoré ešte nesedí. Ideálne by bolo, keby sa dal využiť do konca kočíkovacieho obdobia. Doma mám Stokke Trailz, ale korýtkové sedenie synovi nevyhovuje.

Ďakujem

Ahoj,

určite si pozri model Zopa Move Cross, ktorý bude momentálne vo výborných akciových cenách, pretože na trhu je už jeho nástupca Zopa Move Cross 2. Ten sa od neho líši novou perforovanou chrbtovou opierkou, ktorá je aj spolu s opierkou nôh výškovo nastaviteľná.

Odporúčam pozrieť si aj Lonex Sport. Je to na pohľad robustný športový kočík, ktorý vďaka veľkým gélovým kolesám prejde aj náročnejšie povrchy v meste a aj na dedine. Je určený skôr pre nenáročných rodičov, ktorí ocenia dostupnú cenu a pekný dizajn.

A pozri si aj elegantný a štýlový kočík Cavoe Axo Shine, ktorý vyniká prepracovaním jednotlivých detailov.

Podobným kočíkom je Espiro Only Way 2022. Ten je určený pre rodičov, ktorí chcú skladný a ľahký športový kočík s elegantným a moderným dizajnom.
K dispozícii je s dvomi typmi kolies:
1. S gélovými, ktoré sa hodia na prechádzky do mesta.
2. S nafukovacími, ktoré sú zase vhodné na nerovnejšie cesty dediny a ľahší terén v prírode.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally