Aký príležitostný cestovný kočík odporúčaš pre 22-mesačné dieťa?

Zodpovedané
20. aug 2022

Ahoj,

hľadám cestovný kočík pre 22-mesačné dieťa, ktoré váži 12 kg. Cena do 130 eur.

Lacný preto, lebo ho potrebujeme príležitostne. A to na dovolenku k moru, kam ideme letecky. Ďalej na výlety, keď si syn potrebuje trochu oddýchnuť a pospať.

Máme teraz športovú časť z Moon Style a je ťažký a veľký.

Zatiaľ na mňa vyskočila ponuka Chicco Trolley Me, KinderKraft Trig, Renolux Wink.

Ktorý z nich je najlepší?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

ja osobne by som si nevybrala ani jeden, pretože majú nosnosť iba 15 kg dieťaťa. Čiže kočík využiješ možno iba pár mesiacov. Nonosť určená výrobcom sa nesmie prekračovať. Je to nebezpečné pre dieťa, pretože by sa mohol zlomiť.

Neviem preto či sa Ti oplatí do Chicco Trolley Me, Kinderkraft Trig alebo do Renolux Wink investovať.

Skús si radšej pozrieť cenovo dostupný MoMi Ofra, ktorý má 22 kg nosnosť sedadla. Navyše má v cene nánožník. Po zložení ho jednoducho prevesíš za popruh cez plece ako kabelku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally