Aký športový kočík odporúčaš pre skoro 2-ročnú dcérku?

Zodpovedané
1. sep 2023

Ahoj,

doma máme kočík Petite&Mars Move II Air, ale asi som zjavne kúpila kazivý model. A pre dcérku je už malý.

Aký športový kočík odporúčaš, keď dcérka bude mať koncom augusta 2 roky?

Radi sa prechádzame a aj cestujeme. Rada by som mala niečo v cenovej kategórii do 250 eur.

Ďakujem

Ahoj,

najskôr ponúkam niečo športovejšie - nový trojkolesový kočík Kinderkraft Helsi. Ten je určený predovšetkým pre aktívnych rodičov, ktorí potrebujú skladnejší kočík pre staršie dieťa od 6 mesiacov s dobrými jazdnými vlastnosťami do každého terénu, na beh a šport. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením. Pohodlnému ovládaniu napomáha otočná rodičovská rukoväť, ktorú je možné prispôsobiť vlastnej výške.

No ak hľadáš niečo menšie - cestovného typu, tak si prečítaj moju nedávnu odpoveď, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally