Je možné použiť stupienok ku kočíku Riko Ultima bez tašky?

Zodpovedané
9. okt 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

A to neprichádza do úvahy ani s vaničkou a bez tašky?

Potrebujem to len na určitý čas.

Ďakujem

Ahoj,

je mi ľúto, ale ako som Ti napísala v mojej predchádzajúcej odpovedi, tak k pripojeniu stupienka nie je prispôsobená zadná os kolies kočíka.

Pripojením stúpadla hrozí riziko zlomenia či iného poškodenia konštrukcie kočíka Riko Ultima.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally