Ktorá štvorkolka má veľké kolesá a je otočná v oboch smeroch?

Zodpovedané
26. máj 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom športového kočíka pre dcérku.

Mal by spĺňať tieto kritériá:

  • polohovateľný do úplného ľahu,
  • priestranný, no zároveň vhodný aj pre 6 mesačné dieťa tak, aby nemalo pásy na krku,
  • otočný v oboch smeroch,
  • veľké kolesá gelové, prípadne nafukovacie,
  • určite štvorkolka,
  • dobre odpružený,
  • ľahko skladateľný do kufra auta,
  • strieška sa musí dať stiahnuť kvôli slnku.

Náročná som, ale na tom momentálnom mi niektoré z týchto vecí chýbajú.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala tu v poradni. V odpovedi nájdeš tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Konkrétne to sú napríklad tieto modely:

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia