Ktorý golfový kočík vhodný pre 2-ročné dieťa má nosnosť 20 kg a viac?

Zodpovedané
23. aug 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre 2-ročné dieťa.

Požiadavky:

  • nosnosť 20 kg a viac,
  • terén - mesto, dovolenka, výlet,
  • aby sa v ňom dieťa prípadne aj vyspalo,
  • aby dieťaťu nepretrčali nohy,
  • cena max. do 170 eur.

Vyhliadla som si:

Aký je Tvoj názor na mnou vybraté kočíky?

Ďakujem

Ahoj,

všetky modeli z Tvojho výberu sú si veľmi podobné. Či už priestrannosťou alebo použitými materiálmi.

Najlepšie kolesá má Petite&Mars Move II Air, pretože má nafukovacie pneumatiky. K tomu má dvojité odpruženie všetkých štyroch kolies, ktoré zaručuje najlepšie jazdné vlastnosti. Plusom je aj jeho dlhšia strieška. Naviac mamičky ho pozitívne hodnotia.

Preto by som z Tvojho výberu Hauck Citi Neo 3 vylúčila.

Podobným modelom Air-u je Hauck Rapid 4D. Na strieške má použité jemne tkané textílie, ktoré vytvárajú dojem priesvitnosti. Nedaj sa však pomýliť, látka je vodeodolná a so zabudovaným UPF 50+ ochranným faktorom.

Ak však hľadáš kočík cestovných rozmerov príručnej batožiny, tak postačí aj Carrello Astra. Má kolesá z EVA peny s dvojitým odpružením všetkých štyroch kolies. Je ľahký, spratný a dokonca ho môžeš za sebou ťahať ako kufor.

Povedala by som to asi takto. Neočakávaj príliš veľa a nebudeš sklamaná. Nečakaj však od nich zázraky, ako veľkú kvalitu látok, kolies prípadné občasné nezahŕkanie pri prechode terénom. Toto je kategória cenovo dostupných kočíkov za babku, takže sa po čase nejaká tá chybička objaví.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally