Aký súrodenecký kočík odporúčaš pre novorodenca a 13 mesačné dieťa?

Zodpovedané
31. júl 2021

Ahoj,

13 mesačnú dcérku vozíme v Moon Style 2020. Najviac mi na ňom vadí malá a hlavne nízko nad hlavou položená strieška a ešte to, že je zboku tak otvorený. Dcérka v podstate vôbec nie je chránená pred slnkom, keď v ňom sedí (spinká už iba veľmi občasne). Striešku jej dať nemôžem (iba na takú najmenšiu, lebo cez ňu nevidí a to jej vadí).

V marci sa nám narodí ďalšie bábätko. Potrebovala by som kočík, ktorý bude vhodný ideálne pre jedno aj dve deti. Obávam sa, že staršia dcérka sa tiež bude občas potrebovať zviesť, keďže vtedy bude mať len 19 mesiacov a asi nebude vládať.

Aký kočík nám odporúčaš?

Prípadne nejaké prídavné sedadlo?

Ďakujem

Ahoj,

keby som bola v tvojej situácií, tak by som jednoznačne uvažovala nad kočíkom Bumprider Connect 2, pre jeho revolučnosť, multipraktičnosť a nekonečné kombinácie. Určite oceníš aj obstarávaciu cenu.

Bumprider Connect

Je to revolučný a jedinečný typ kočíka Connect – inovatívny a jedinečný kočík, ktorý ti dáva možnosť prepojiť dva individuálne kočíky s magnetmi – vedľa seba. Budeš mať deti s malým vekovým rozdielom. Vďaka voliteľnej prenosnej hlbokej vaničke je kočík vhodný aj pre najmenšie deti. Nebude žiaden problém ísť na prechádzku s dvoma deťmi. Okrem druhého kočíka možno na magnetické uchytenie pripojiť aj druhý - bočný nákupný košík, prípadne tašku mamabag.

Možnosť rozpojenia jednoznačne oceníš a teda, keď nebudeš jeden kočík potrebovať necháš ho doma. Poprípade využijete možnosť rozložiteľnosti na dva samostatné kočíky a zrazu kočíkujete dvaja 😉 . Zároveň môžeš jeden zložiť a dať ho pod druhý, ak sa staršej dcérke nebude chcieť práve teraz voziť a ty si v na prechádzke. No proste máš milión možností.

Keď bude staršia dcérka väčšia a nebude už kočík potrebovať. Jeden môžeš napr. predať a nahradiť ho možnosťou k spárovanému kočíku pripojiť súrodenecký stupienok aj so sedadlom.

Čo to k jeho multipraktickosti:

  • Patentované magnety umožňujúce spojenie dvoch kočíkov Connect.
  • Sklopenie, rozloženie, jazda kočíka, jeho ovládanie jednou rukou, aby ste mali potešenie z prechádzky a cestovania s dieťaťom ešte väčšie.
  • Mimoriadne plynulá jazda vďaka malým, ale super ovládateľným predným kolesám.
  • Možnosť nainštalovať autosedačku.
  • Predné otočné kolesá s možnosťou ich zaistenia.
  • Výškovo nastaviteľná opierka nôh.
  • Pohodlná sedacia časť pre dieťa s možnosťou úplne ležiacej polohy.
  • Veľký priestor.
  • Jedinečný dizajn.
  • Výška chrbta 40 cm.
  • Možnosť používania už od narodenia – k dispozícii kompatibilná hlboká vanička.
  • Veľký úložný priestor pod sedadlom – počas prechádzky doň uložíte všetko potrebné pre mamu aj jej dieťa.
  • Unikátny materiál, ktorý sa nedá rozbiť.
  • Odolná konštrukcia.
  • Textilná časť kočíka môže byť praná.
  • 5-bodový postroj.
  • Nožná brzda.
  • Po zložení kočíka zaistenie proti automatickému rozloženiu.

Dúfam, že som ti pomohla alebo aspoň ukázala nový smer vo výbere toho najvhodnejšieho kočíka práve pre teba.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally