Chudnutie pomocou bežiaceho pásu

qissinkha25
20. máj 2014

ahojte baby ,,,teraz na narodeniny som dostala beziaci pas comu som sa velmi potesila 🙂 🙂 🙂 🙂 lenze vobec neviem ako nato ...nieze by som nevedela naco je ...ale jednoducho ja neviem natom bezat 😀 😀 😀 😀 mozno som natolko tazka (163cm 83kg) ☹ ☹ ja neviem ...dneska som natom chodila rychlou chodzou a vydrzala som neceleych 5 minut a to som uz bola spotena strasne ...jedlo som uz obmedzila ...pijem vela vody s citronom nesladene caje (zazvor,, zeleny caj ..detox-caj) pecivo sladkosti som vylucila aj ked obcas zhresim... to uz drzim skoro 2 mesiace a a schudla som len 4 kila ..ale to mi az tak nevadi hlavne ze to ide dole ...no teraz by som chcela zapojit pohyb len neviem ci rychla 5 minutova chodza nato bude stacit ....sa bojim aby ten pas nebol zbytocny daarcek ...ma niektora skusenosti s beziacim pasom? ak ano ako ste zacinali?schudli? chcela by som aj vedet ako mam rano zacat ....ci najprv hned cvicit ...alebo ranajky ...som doma cely den (materska) takze casu mam dost takze by som si to mohla krasne zadelit len neviem ako.... dakujem za kazdu odpoved ....a poprosim nech pisu len tie ktore chcu poradit alebo maju skusenost ...dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

lucinka511
27. aug 2016

my mame za 2000 objednavany z nemecka. je paradny.poloprofesionalny.. sme sa zlozili s priatelom nan. ja osobne nemam rada znacku insportline. tonuz radsrj kettler..

natalienka12
27. aug 2016

@lucinka511 ja som chcela pôvodne profesionálny ale 6000 eur je veľmi veľa ja aj tak beham iba rano 10 min a poobede 20 aj to nie každý deň takže stačí

lucinka511
27. aug 2016

@natalienka12 to stavi inak ked je vonku teplo.tak behavam vonku ..ale urvite by som si nekupila tu haraburdu za tych 190 e bezmotorovy.

janula2511
14. apr 2019

@kotuliatko1990 to máš bezmotorovy pás? A prečo myslíš že je to ťažšie ako s motorovým?

zafir01
14. apr 2019

@qissinkha25 po porode som mala 78 kil a 164 .. teda neoc podobne a zacala som an pase vo fitku.. rychla chodza 40 minut, kde su miestami beh . . beham 13 mesiacov spolu, napr dva dni dozadu som odbehla vonku v terene 15.5 km, vcera 5.5 a dnes sa chstam na dalsiu desinu . beham aj s kockami co vazia zdruba 70 kil pri rovnakej vyske a ubehnu v klude 5-10 km, pomalym tempom . ... nezacni hlavne hned zhurta.. zacni chodzou, nie rychlou, kracaj tak aby si pocas kracania mohla stale rozpravat, ale za so nieco rychlejsie ako na nejakej kocikovskej pomalej rpechadzke... kracaj hodinu denne bez prestania ... 6 dni v tyzdni . na ldasi tyzden skus kracat aspon 45 minut, ale uz malico sviznejsie, alebo skus sklon nastavit aspon malinko nech je vyssi az to nie je rovina .
takto chod na pocit. a po 2-3 tyzdnoch co sa zoznamis s pasom, skus krqacat na striedakcua potom napr minutu bezat a zas 2 minuty kracaj a minutu bez ... postupne minuty kracania znizuj a minuty behu zvysuj.. uvidis pojde to same potom .

miskachrumka
12. mar 2023

Ahoj dievčatá som rada že som našla túto skupinu....pás mám už 3t ale týždeň som bola chorá takže aktívne chodím 2t a dnes je ten deň kedy má chytá prvá depka 😭 kazdy deň idem 50min snažím sa spáliť 400/500kalorii a denne 10-11tisic krokov nič sa nemení ani po 2t som úplne zúfalá jem striedmo zdravšie potim sa ako 🐷 a nič ani CM ani váha jedine kondička sa dvíha rada by som bola keby som našla spriaznenú dušu ktorá tiež doma chodí na bežiacom páse ☺️

madymax
25. máj 2023

@miskachrumka Ahoj, tak ako pokrokuješ s pásom ? 🙂 už sa váha začala hýbať? cvičíš každý deň? ja ešte pás nemám ale pohrávam sa s myšlienkou kúpiť si, mám vyhliadnutý, teraz čakám na výplatu a potom idem asi na to.. ale ešte predtým som si chcela čo to načítať zo skúseností iných, či ma neprestane hneď baviť a či nájdem odhodlanie makať na ňom pravidelne 😀 nakoľko ja som taký športový antitalent, večne unavená 😀

miskachrumka
25. máj 2023

@madymax ale zdochol po 3t behania 🫣😥 ale cvičim podľa videí alebo sama podľa seba

madymax
26. máj 2023

@miskachrumka no to je škoda 😕

miskachrumka
29. máj 2023

@madymax no ale makam tak či tak už 3m 🙂 a teraz idem striedať domáce cvičenie s jumping tak som zvedavá

madymax
30. máj 2023

@miskachrumka A cvičíš každý deň? 🙂 tak to je super, dobre makáš 😉

miskachrumka
30. máj 2023

@madymax áno cvičila som každý boží deň 70min ....teraz už každý druhý a striedam chôdzu a cvičenie doma