SOUTĚŽ: mléko HiPP Combiotik

lidka_hipp
17. feb 2016

Jsem moc ráda, že hodně z vás má dobré zkušenosti s naší mléčnou výživou HiPP Combiotik. Je pro nás moc příjemné mít informace přímo od vás 🙂 Myslím, že by bylo fajn udělat radost vám, které už naše mlíčko rády používáte a také třeba potěšit ty maminky, které by mlíčko HiPP Combiotik rády vyzkoušely. Proto je tu dnešní soutěž 🙂

Soutěžíme o pět balíčků našeho pokračovacího mléka, které si můžete vybrat podle věku svého miminka. V každém balíčku pak budou čtyři balení mlíčka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč vám naše mléko vyhovuje nebo proč byste ho rády vyzkoušely. Pět odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂 Nápovědu můžete hledat třeba v mém fotoblogu nebo na našem webu: http://www.hipp.sk/mlieka/

angelinja
17. feb 2016

Maly ma mliecko velmi rad...skusili sme dve ine pred mliekom hipp no po tomto mliecku ziadne koliky bolenie bruska...uz mame hipp 3 a vzdy ked uvidi flasu s mlieckom ten usmev jeho je na nezaplatenie..a krabica z neho vzdy posluzi na chvilkove hranie😊

johankahanka
17. feb 2016

My zatial pijeme jedno z lacnejších mliečok, keď sme prechádzali na UM, neriešila som moc značku... skôr tú cenu. No ako teraz čítam príspevky mamičiek a vidím, že Vaše mliečko vyriešilo mnohé tráviace problémy ich detičiek, uvažujem že by som ho mala aspoň na skúšku kúpiť. Dcérka má problémy s bruškom aj s kakaním :( Nevedela som, že by zmena mliečka mohla pomôcť.

mirecka0809
17. feb 2016

My sme skusali Hipp mliecko ked bol Filipko este uplne malicky. Ale koli problemom s bruskom sme museli prejst na mliecko na lekarsky predpis. Ale prave preto ze sa da kupit len v lekarni a nasa dr nam na neho dava recept, mam tak nejak pocit, ako keby maly bral lieky a to sa mi nepaci. A ako pomaly rastieme, uz aj to nase bolave brusko boli cim dalej tym menej,ntak by som rada presla na "obycajne" ale kvalitne mliecko. A kedze znacku Hipp som si zamilovala uz od kedy sa nam syncek narodil, verim ze prave toto mliecko bude pre nas to prave orechove🙂

ajino
17. feb 2016

My sme mliečko Hipp ešte neskúšali lebo malá má 10 mesiacov a stále je kojená

sisi208
17. feb 2016

radi by sme ho vyskusali, lebo obsahuje probiotika a omega 3mastne kyseliny, ktore su velmi dolezite...pre malého chceme len to najlepsie asi ako vsetky mamky 🙂

malapatka
17. feb 2016

nemala som nad cim rozmyslat....hipp je proste hipp....a chuti....da sa povedat,ze aj materske som mala skoro ako hipp,lebo som pila veeeeela cajiku od Hippu....a teraz kupujeme hipp bio combiotic PRE...a prejdeme na dalsie ciselka 🙂 lebo nam chutiiiii a krasne brusko pocuva

jeyka
17. feb 2016

Prikrmy a vyzivy hipp uz papame a taktiez by som rada vyskusala mlieko hipp hlavne kvoli jeho zlozeniu.

livka22
17. feb 2016

HIPP UM pije moja dcérka od narodenia, spočiatku ako doplnkovú výživu popri dojčení od troch mesiacov prešla úplne na UM. Pre HIPP sme sa rozhodli na základe odporúčaní z pôrodnice, keďže tam ho taktiež dávali bábatkam. Mlieko sa dobre rozpúšťa, dcérke chutí a hlavne jej trávenie je v poriadku. Hipp preferujeme nie len čo sa týka UM ale aj pri výbere detských príkrmov.

suzinka1608
18. feb 2016

kedze este momentalne kojim ale uz za dva mesiace nebudem moct lebo nastupujem do prace mliecko by nas velmi potesilo 😉

katarinamars
18. feb 2016

Moj malinky je zatial vacsinou kojeny a iba obcas prikrmnovany UM...niekedy ma mrzi, ked pocuvam mamicky vo svojom okoli, ze nekojili vobec alebo len tyzden-dva a to preto, ze sa babatko prisavalo iba na jeden prsnik alebo ze museli odsavat a ich to nebavilo...ja to vsetko robim s jedinym umyslom (z jedneho kojim, z druheho odsavam), aby maly mal co najdlhsie moje mliecko..nie je to jednoduche ale viem, ze je to prenho dolezite...aj ja mam niekedy chut vykaslat sa na to a prejst na umele mliecko..ale dufam, ze to este vydrzim...aspon do toho pol roka...a pokracovacie mliecko hipp chceme vyskusat po pol rocku, aby som vedela, ci mu bude chutit aby mal aj dostatok probiotika a prebiotik... 🙂

berika21
18. feb 2016

Náš Tomáško bol kojený 3 mesiace, potom nám mliečko nejako zmizlo. Potom sme bez váhania prešli na mliečko HIPP Bio Combiotik 1, malý nemal nikdy žiadne problémy s kakaním, ani s bolesťami bruška. O tri týždne budeme mať pol roka a balíček pokračovacích mliečok by sa nám veľmi zišiel. 🙂

lentilka135
18. feb 2016

Nakoľko kojenie u nás nebolo možné, od začiatku synček papá UM. A keďže mu prvé veľmi nesadlo, na odporúčania ostatných mamičiek sme skúsili Hipp... A bola to jednoznačne správna voľba... Paťkovi mliečko chutí, žiadne problémy s bruškom... Aj kozmetiku používame výlučne Hipp. Tak isto aj čajíky... Takže sme taká chodiaca reklama na Hipp... A som rada, že ste... Nemuseli sme sa vytrápiť s hľadaním toho správneho mliečka. 😉

janettan
18. feb 2016

Môj synček ho ešte nikdy nepil a uvítala by som túto možnosť dať mu ho vyskúšať. Vždy, keď som v obchode a pozerám na ponuku umelých mliek, nikdy sa neviem rozhodnúť, či mám vyskúšať umelé mlieko Hipp alebo kúpiť tú značku, ktorú pravidelne kupujeme. Z finančného hľadiska si vždy poviem, že radšej kúpim to na čo je zvyknutý, potom doma niekedy toho aj ľutujem ..... Táto výhra by nás veľmi potešila...

akumm
18. feb 2016

Vieme, ze mlieko Hipp je kvalitne, paci sa nam, ze obsahuje aj probiotika a prebiotika sucasne. Ja som dcerku moj nekojila, takze vlastne od narodenia sme ju tymto mliekom dokrmovali a stale jej strasne chuti (bude mat 2 roky). Neviem, ci ho niekedy dokaze prestat pit 🙂 Dakujeme za tento produkt. Najdolezitejsie je spokojne dieta.

kim_rossi_stuard
18. feb 2016

po internete teraz koluje take video o mlieku, akeo je umelo vytvarane- umelo oplodnenymi kravami, kt. cely zivot len doja a doja aby sa im tvorilo stale dalsie a dalsie mlieko, ako ked ich oplodnia - umelo jasne, tak ked maju mlade hned im ich zoberu aby s nich vytvorili dalsie taketo kravy na mlieko, a ked uz chudatka nevladzu tak ich vezmu na jatku do hamburgerov 😔 😢 ked som to videla, hned ma napadlo ako dobre ze som detom davala do 3 rokov len materske a neskor detske- mliecko 😉 preto by som v tejto tradicii rada pokracovala a vdaka vasej moznej vyhre by mi to pomohlo, kedze mlieko je dolezite pre rast a vyvin babatka ale nemusi preto trpiet ziadne zvieratko ked ho vieme nahradit kvalitnym mliekom Hipp, p.s. nas Maly Tobiasko miluje vase mlieko, sice nam babka doniesla raz ine ale on ho odmietol, a flasa letela cez polku izby, tak sme ho pouzili ako zahustovadlo do domaceho jogurtu, kt robime od nasej domacej dodavateky kravskeho mlieka, kde kravicku aj osobne pozname, vidime ako ju denne pekne pasu a aj jej deticky chodime hladkat 😉

nessie2014
18. feb 2016

Vaše mliečko sme zatial nevyskúšali. Kojila som koľko sa len dalo, no po roku prišiel drobný stres a mlieko bolo preč :( Z viacerých dôvodov sme začali piť mliečko z DM. Dcérke moc nechutilo. Vyskúšali sme aj Sunar, sice jej ohromne chutí, ale mám pocit že sa z neho nemôže vykakať a prdká až hrôza. Mama ma stále nahovára na kravské mlieko. Nemám však pocit že dnešné kravské mlieko, obzvlášť krabicové je vhodné pre malé deti. Mliečko Hipp vyzerá byť dobrá voľba keďže v sebe obsahuje aj probiotiká. My ich teraz kvôli brušku musíme užívať a samozrejme že farmaceutický priemysel si za všetko detské pýta najmenej 5násobok ceny :(

anny1984
18. feb 2016

Dcérka nie je kojená cca 1 mesiac, preto som uprednostnila umelé mlieko pred kravským a Vašu značku sme ešte nevyskúšali. Výhra by nás potešila.

lenkaplienka
18. feb 2016

Hipp bola pre nas jasna volba uz od zaciatku, na odporucanie sestry ktora si co to o mliekach nastudovala a jej syn vyrastal iba na Hipp. My sme s nim takisto velmi spokojni a nemenili by sme. Dokonca som odolala manzelovmu silnemu natlaku ked sa ma snazil presvedcit na Nutrilon 😂👍

ninaelizabeth
18. feb 2016

Pekny den prajem. Nasa ninocka sa velmi trapila s bolavym bruskom a kolikami. V porodnici nam odporucili nutrilon, ake ten ju zapekal. Po precitani vela recenzii a ziskani informacii sme sa rozhodli pre mliecko hipp bio combiotic 1, a musim si zaklopat...odvtedy mame pokoj. 🙂 sestranica mala s malou timkou rovnaky problém, poradila som jej nech vyskusa prave toto mliecko a odvtedy mame usmievave babatka.nasa Ninka ma 4 mesiace a seatranicina timka ma 2 mesiace. Urcite budeme volit aj prikrny od hipp a aj kozmetiku pouzivAme len hipp. 🙂

mary_m
18. feb 2016

my by sme radi vyskúšali HiPP HA Combiotik, keďže syn má alergiu na mliečnu bielkovinu , hľadáme niečo čo by mu vyhovovalo

macko35
18. feb 2016

Naša princezná bola kojená 1,5 roka a teraz nechce žiadn mliečko,možno práv to Vaše by jej zachutilo a tešili by sme sa spolu s ňou

tivka
18. feb 2016

Dobry den, my sme zatial neskusali ziadne umele mliecko, ale kedze sa pomaly chystame pozerala som co je na trhu a toto mliecko sa mi najviac pozdavalo. U nas aj z kupovanych prikrmov ci vlhcenych utierok vyhrava prave znacka Hipp co sa kvality a zlozenia tyka 🙂

srdiecko16
18. feb 2016

Mliečko Hipp som vybrala preto lebo som o ňom počúvala a čítala same chvály. A určite ho aj odporúčam všetkým mamičkam ktoré nevedia aké mliečko vybrať. Malý ho pije pred spaním a keď ideme vonku na dlhšiu prechádzku. A je vždy usmiatý,spokojný a hlavne ho nebolí bruško a kaká ako hodinky 🙂

stina
19. feb 2016

No, preco.... Skusili sme rozne mliecka, bolesti bruska boli stale ... Takze otazka preco nam vyhovuje je zodpovedana. Malicky bol spokojny. Teraz sme na pokracovacom mliecku a sme spokojni stale 🙂

cevrik5
19. feb 2016

Nasej jelke velmi chuti, a mne vyhovuje to, ze sa nehrudkavie ked ho zrabam len v hrnceku a rozmiesam vydlickou. Krasne sa rozpusti 🙂

qwertxy
19. feb 2016

Je to mlieko BIO kvality. Na trhu som našla ešte jednu značku BIO kvality ta však neobsahovala ani pro a pre - biotika. Hipp v tomto nemá konkurenciu. Taktiež pomer kvalita - cena je rozumná.

lyrrya
19. feb 2016

Pri synovi som postupne po 1roku presla na UM, skusali sme ich veru vela... niektore ako ochutnal, skoncili v rohu miestnosti (ano, tam hadzal flasu, ak sa mu mliecko nepozdavalo). no klasicke mliecko do kravicky som mu davat nechcela. najskor to bolo tazke a mliecko pil doslova po lyzickach. neskor si zvykol na inu chut ako ma mamino. dcerka ma momentalne 8mesiacov a po roku planujem opat prejst na UM. Syn na nom bol do 2,5roka, bol by aj do 3r, len siel do skolky a tam uz nieje moznost individualne davat mliecko... a ano, radi by sme mliecko vyhrali 🙂 lebo je HIPP mliecko pre brusko hned po maminom to naj

lucka9513
19. feb 2016

Mliečko HIPP syn pije od jeho 4mesiacov. Najskôr sme vyskúšali iné značky, ale nerobili mu dobre, tak sme vyskúšali HIPP a máme ho dodnes 🙂 Už keď vidí fľašku s mliekom sa začne tešiť. Má ho veľmi rád a určite by sme sa potešili, ak by sme vyhrali balíček mliečka.

bazarocka
19. feb 2016

podľa skúseností s prvou dcérou som vedela, že kojenie nebude, ešte cestou z pôrodnice sme museli ísť kúpiť krabicu, v nemocnici odporúčali nutrilon ha, ale akurát v tom obchode nemali, tak som zvolila hipp ha1, čomu som doteraz veľmi rada, že nutrilon nemali 😉 , lebo musím si zaklopať, nikdy žiadne problémy malý z hipp mliečkom nemal, žiadna tvrdá stolica, žiadne vracanie, bolenie bruška, proste mu sadlo, keby ste videli môj "sklad" krabíc z tohto mlieka 😀, posielam v nich veci keď sa podarí niečo predať v bazári, ale dcéra mi minule polovičku vyhádzala, lebo však mami ani toľko vecí na predaj nemáš koľko máme krabíc 😀

luckos
19. feb 2016

Mliečko HIPP používame na prikrmovanie, keďže mám menej mliečka. Synček ho dostával už v pôrodnici, kým sa mi rozbehlo mlieko. Vždy je spokojný a usmiaty keď sa napapá, jeho pusinka plná mlieka s krásnym bezzubým úsmevom nás vždy rozosmeje.
Mlieko je plne tých správnych živín, v prvotriednej kvalite a preto iné ani skúšať nebudeme. 😉