Čo všetko ste oprali?

samsung_silvia
16. máj 2012

Zabudnuté papieriky, papierové vreckovky, peniaze, žuvačky vo vreckách sa raz za čas vyperú hádam všade. Zamotané slúchadlá, niekedy aj s prehrávačom, telefóny, vhodené hračky a iné veci, ktoré aj naši potomkovia pridali do bubna tesne pred praním. Akú najkurióznejšiu vec ste oprali? A čo to urobilo s prádlom a s danou vecou?

monn1608
12. júl 2015

Ahojte podarilo sa mi vyprat bankomatovu kartu na 30 stupnoch a 800 otackach...pojde alebo je uz nefunkcna??

domka4
29. apr 2016

@monn1608 ahoj chcem sa ta len opytat ci ta karta fungovala po oprani , lebo ja som oprala aj platobnu aj tankovaciu kartu :-/ dakujem

erickatt
29. apr 2016

@domka4 ja teraz doprala USB kluc. A funguje

miciluci
29. apr 2016

peniaze,platobnu kartu(funguje),novy iphone6 ☹

domka4
29. apr 2016

@erickatt joj dufam ze aj tie karty budu fungovat , lebo ma poraziii ☹

erickatt
29. apr 2016

@domka4 buduuuu

jeemima
29. apr 2016

ja som si oprala cestovny pas dva dni pred odchodom z UK domov na Slovensko 😀 😀 😀

matya.b
29. apr 2016

Ahojte, super tema, tak prispejem aj lebo to tu este nebolo. Raz ked som v nedelu rozmrazovala a chystala rezne na obed, susila som ich v utierke, aby neprskali a jeden som omylom nechala zabaleny v utierke a utierku vyprala. To bolo prekvapenie, ked som vybrala pracku. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

erickatt
29. apr 2016

Syn bol v obchode a nechal vo vrecku

matya.b
29. apr 2016

@mowinka1 dlho to schne, pravam paperove vankuse. No zasadne v lete ked je 30 stupnov.

oblecenieavecicky
29. apr 2016

Vdaka mojej dcere krajec chleba 😁😂

zuzanaburik
12. okt 2019

baby ja som prave vyprala dve papierove desat eurovky a vytiahla som len jednu 😀🤔