Kedy ste zistili, že ste tehotné?

dada7701
7. jún 2012

Po koľkých dňoch DPO ste si robili test a či ste mali nejaké príznaky ešte pred vynechaním menštruácie ?

kalexis
6. sep 2012

Ahojte baby, mohli by ste mi poradit ? koncom augusta som savratila z dovolenky a odtedy ma boli brucho, a podbrusko, prsia mam na prasknutie, hrozne bolia, priatel vravi ze mam dake velke bradavky, sem tam mi byva zle, uz to trva 15 dni. test som si robila po 10 dnoch a bol negat. 😖 aj u lekarky som bola na kontrole a nic nevravela , asi tam nic nevidela a ani neviem ci by tak skoro mohla nieco vidiet, 😒 mrchu mam dostat o 3 dni. myslite ze som mohla byt tehotna?

jaruska8
6. sep 2012

Kalexis, môžeš vyť, test pred čakávsnou mrchou býva bežne negatívny. Testuj znovu, keď bude meškať. Držím palce!!

ivon444
10. sep 2012

ja som si robila test pred 2 hodinami a 2 ciarky 🙂 moje prve dve ciarky 🙂 dnes je 10 den meskania menstruacie a citim sa stale ako keby som mala dostat, vsetky priznaky akurat intenzivnejsie pichanie v podbrusku a v prsiach

nicebaculka
10. sep 2012

ja som to zistila ked mi meskala menstruacia asi 5 dni a to som bola v 4tt

zuzkalenka
10. sep 2012

Mne to meškalo asi 2dni a to som už vedela že som tehotná lebo mi nikdy predtým nemeškali a teraz po tehotenstve to je tiež tak isto 😉

picenka
6. okt 2012

Dobre ranko chcela by som sa opytat co to je ked mam biele vytoky ktore nesmrdia velmi moc ma bolia krize podbruzku a sa jedneho prsa mi ide biela vodička chcem sa opytat co to mozem mat aj stoho ked ]( am broblemi s vajecnikm:
i

horana
6. okt 2012

V 13tt, prvy menzes uz v tehu bol normlany, druhy slabsi ale stale vramci normy ako som niekedy mavala vykyvy..treti uz neprisiel...inak absolutne ziadne priznaky nic...
Ked som to zistila nasledne testom potesila som sa a nahlasila ku gyndoske. Ked sa pytala na dutum poslednej ms pravdivo som odpovedala, ked vsak pozrela utz, len zhikla ze ved toto je uz poriadne pokrocile tehotenstvo!! Ja najprv tiez sok, potom som sa rozrevala stastim ako male dieta. Potom mi potvrdila ze obcas, aj ked malo sa taketo veci stavaju (ze 1 ci dva menzesy este v tehu mozu byt). Dr. sa zacala sokovat ze to sa uz nestihle ani to presvetlenie neviem akej kosti ci co, ze to sa robi v 12tt. Bola som uplne omamena, bolo mi to jedno. Dalej bolo cele tehu aj porod bez problemov a dnes uz moj pokladik pojde coskoro do skoly 🙂

tomasi123
8. okt 2012

My sme sa s manzelkou snazili 3 mesiace a ked sme sli na dovcu do Turecka, tak pri blazneni na mori jej prislo spatne a dolu ju bolelo.......vecer trochu spinila a bola uz hroozne nestatna ze zase to nevyslo......Ja jej vravim, ze je to urcite uhniezdovanie 🙂). Za posledne 3 mesiace mam problematiku otehotnenia a priznakov dokonale nastudovanu.....Neverila mi a ked jej to neprislo o par dni ked to mala dostat tak normalne ozila 🙂 Po navrate z dovolenky si rano urobila test a so slzami v ociach ma s nim zobudila 🙂)......al vpodstate doktorka jej to este nepotvrdila, zajtra ide na sono....nam sa to mozno podarilo na 4. krat co je relativne skoro, no videl som na nej aka z toho zacina byt nestastna........

aymee
8. okt 2012

14-15 deň potom čo mi dr povedala že som mala asi ovu som robila tehu test 🙂

tic_tac22
9. okt 2012

no ja si to tak pametam ale ako to zaznem pisat tak mam usmev na tvary 🙂 ,zacalo sa to asi takto pondelok sa mi muz dostal do nemocnici s v.tlakom to bolo v januari vlani,no ja som revala ako tapa zo strachom som 4 noci nespala aby sa mu nic nestalo ,a potom ma len napadlo no kedy mam dostat ten men. pozeram do kalendara ten vecer sa pozeram do kalendara a vravim si pre pana jana ved mi 4d. meska muzovi som do tele.nepovedala nic,a to som mala dostat 20 a ja tapa som si myslela ze 25 ale na druhy den sme musely ist aj tak prenho do nemocnici zaten cas dokim vysiel s nemocnici som odbehla rychlo do lekarne a vypitala som si ten najlacenjsi test aj to som kupola za 1,50 😀 vravim si aj ten najlacnejsi musi ukazat,na siesty den rano som si urobila test uz o 5hod.rano a pozeram jedna palicka 😀 a potom druha a ja som vykrikla jupi 😅 a mameto muz mi nechcel uverit hned som urobila druhy tak isto ukazalo a o dva mesiace sme mali prve sono a teras o mesiac rocnu cerku tak poviem vam zienky keby bolo aj druhe no od stastia by som bola najstastnejsia zena na svete tak dufam ze som vas nenudila 😉 😀

susannah
15. okt 2012

Hned na dalsi den po "tom" 🙂 Zle som si pozrela v kalendari plodne a neplodne dni :D Tak som uz len cakala, kedy mi pride menstruacia. A ked neprisla, urobila som si test. Teda, v priebehu minuleho tyzdna som si ich v urobila celkovo 6. Buduci tyzden idem k lekarke, aby to oficialne potvrdila 🙂 Mame uplne obdobie zmien. Mesiac po svadbe a hned na prvy sup 🙂

blackcat8885
19. okt 2012

Mne sa zhnusila zo dna na den káva aj cigarety bola som v druhom týždni,ešte som to ani len netušila 🙂 a potom som začala viac jesť atd.tak som šla k lekárovi

baramborka
10. dec 2012

no , moje zistenie je taketo ..synovec mi pred tyždnom povedal, že mam v brušku babo, načo sme sa vsetci schuti zasmiali , ake su deti zlate a domyšlave.... ale do toho som si dala dokopy kolko sa za tyžden narevem , a to niesom taka citlivka, ze jem jedno cez druhe, že sa smejem na ničom a že ma dojalo v Masterchef prichod rodinnych prislušnikov za sutažiacimi... 😀
potom prisla k nam starka a hovori mi ,že sa jej snivalo že som si čistila kapra od šupín a že som ho zjedla ( povery hovoria ze ked sa sniva s rybami tak pride prirastok ) plus ma tak divne popichavala maternica a to som si pamatala z predosleho tehu ze sa mi takto roztahovala..
a to už mi nedalo, vytiahla som test a bol pozivitny , 5 dni pred ocakavnou ms sa mi objavil viditelny dušik , potom dalši a dalši 😀
a vypada to tak, že som naozaj tehotna lebo už mi je aj zle 🙂

simca06022011
10. dec 2012

no ja som nezniesla nohavice, najlepsie mi bolo v teplakoch 🙂)) bez pasu... a uz o 12tej doobeda mi padala hlava aka som bola unavena... tak tak...

zuveru
20. dec 2012

Kedze som mala cyklus vselijaky, takze som MS neocakavala, ale strasne ma svrbeli bradavky a nezniesla som tesne veci na bruchu...taka som bola nafuknuta 🙂)) a bola som v 6tt :D

uhnakova
20. dec 2012

tehotensky test som robila 12 DPO. Den predtym som mala pocit, ze na mna lezie nejaka choroba - totalna slabost, unava, ba dokonca nadcha ma chytila. Kedze som kdesi citala, ze by to mohol byt priznak tehotenstva a dalsi den rano mi stupla bazalna teplota, co bolo u mna na 12 DPO atypicke, tak som urobila test 🙂

lesana88
20. dec 2012

Pridavam sa k @horana, u mna tiez az nejaky 13tt... mala som stale "menzes" a ine priznaky som si nejako neuvedomovala, az teraz spatne mi veci do seba zapadaju...

adri2211
20. dec 2012

v 4tt som si robila test, v 5tt mi tehu potvrdil doky

wewe22
20. dec 2012

1x v 8tt vtedy ma ani nenapadlo ze by som mohla byt tehu len ma stale bolelo podbrusko ako pred mrchou
2x v 4tt bola som si ista mala som priznaky ako caste behanie na zachod a po negat teste som sa rozplakala v 6tt potvrdil aj Dr.
3x v polovici 2tt som sa rozplakala pri pozerani OH a bolo mi to jasne a potvrdil aj krvny test

leanax
20. dec 2012

Ja som bola fajčiarka a bohužiaľ dosť veľa som fajčila. Raz keď som si zapálila tak ma naplo, myslela som, že už to preháňam z cigaretami, ale ono sa to opakovalo za každým tak som ani nedofajčila a zahadzovala ich.... Potom mi to bolo čudné, tak som si spravila test, ale bol negatívny a až keď mi meškala mrcha, urobila som si další test a hurááááá boli tam dve paličky... Odvtedy nefajčím a už to budú tri roky 😀

1katkas
24. dec 2012

mala som pravidelny menzes... a meskal mi 2 - 3 dni a troska mi bolo zle, tak som si spravila testik a krasne dve ciarocky tam boli... dnes je z toho uz 17mesacny drobec🙂

olifcek
24. dec 2012

no... mne prisla menstruacia na den presne, ale... nakolko sme sa o babo pokusili, tak som i cakala, ze to vyslo. ono... sice krce v bruchu boli, ked som sla na wc, akurat zo mna siel taky hnedkasto cerveny hlien, tak som si bezala kupit test, rovno ho urobila a rovno bol pozitivny... chcela som pockat, az pridem domov z prace a ukazem polovicke, ale... nevydrzala som, tak dostal mms 🙂 no a okrem toho som malilinko spinila take hnedkaste asi tri mesiace... cize som musela prestat i s volejbalom a inymi sportami v tej dobe... a zatial som nezacala s nimi 😀 😝 😅

denuss
8. jan 2013

ja som mala priznaky uz tyzden po ovulacii a kym mala prist mrcha som si bola ista ze musim byt tehotna nic ine..boleli ma prsia, podbrusko, nafuknuta som bola strasne a nehorazne hladna..najem sa a do pol hodiny som hladna az mi je zle to mam kazducky den..
no a neprisla mrcha a v ten den mi vysiel test sice slabucka druha ciarka ale o dva dni uz normalna

taja27
8. jan 2013

no ja som dnes bola u mudr pozeral ma folikulometrom a nevdiel nič....toči sa mi hlava,je mi zleod žaludka...povedal že tam už nevidi nič ako mylsim vajičko tak neviem či som po ovulacii či ako som z toho smutná .((menzes mavam 40 dni,...dnes je 20 den...ovulačne testy všetky negativne nechápem....

ny_na
15. jan 2013

prve tehotenstvo som zistila, až keď som bola v 10tt :D. Mali sme po svatbe, vybavovačky v plnom prúde a tak som si nič nevšimla, ale stále mi všetko smrdelo, do chladničky som chodila s tričkom na nose, hrozne unavená. Užívala som antibiotiká, zápal moč. ciest, takže žiadne tehotenstvo ma ani nenapadlo a to sme už pracovali na baby 4 mesiace. Tri tehu testy boli negatívne, tak som neriešila. Bezmenštruačné obdobie som pripisovala stresu, a teraz má môj stres 8 rokov :D Druhé tehotenstvo bolo plánované, manžel sa dodnes smeje, že sme si to mohli aj dlhšie užívať. Na prvý šup a nám zadaril chlapček, ale ešte pred menštruáciou ma boleli kríže a pulzovalo mi v tele v maternici. Mierna bolesť v podbrušku. Test vyšiel hneď pozivítny, v deň očakávanej menštruácie.

majus24
16. jan 2013

ahojte. menstruaciu som mala pred 10 dnami a mam bolest v podbrusku uz tak tyzden, prsia ma tiez bolia, som unavena a nechuti mi jest a ani cigy. asi tak pred 3 tyzdnami som prestala brat HA a predmesiacom nam s priatelom praskol kondom. HA som brala skoro 3 roky. a testy su negativne mozem byt v tom??

zelenagw
9. mar 2013

Ahojte chcela by som vediet kolko bolo pripadov ze bol uplne normalny menzes a aj tak ste bo,i tehotne ze ste to nemali ani ako zistit. Dakujem 😀

katka708
30. mar 2013

ja som to zistila cca 7-8t. o týžden som šla k dr a ten len podla sona potvrdil že to vypadá na 8-9t. (neviem to celkom presne lebo na presnejšie vyšetrenie idem o týždeň. " Sranda" na tom všetko je, že sa zadarilo hned po vysadení antikoncepcie a keď sa další menzes nedostavil, tak som si aj robila testy (mamatest) cca po 2 týždňovom meškaní a na testoch nič nevyšlo. tak som išla spokojne na oslavu 60. dobre som si vínečka dopriala a to už som bola cca na konci prvého mesiaca... 😖 tak sa teraz len modlím aby bolo všetko ok. lebo som robila aj iné "zakázané" veci

1marfa
19. máj 2013

celi viked mi ide praskunt hlava a tak a este stale chodim na vecko a tak mala som pred 13 dnami pohlavni stik a dal to domna a tak neviete ci nemozem byt aj tehotna ci

nikolka2
19. máj 2013

Ja som nikdy nemala pravidelný cyklus ...tak pri dcerke mi od meskania ukazalo na 14 a pri synovi na 11 od meskania 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre