Kedy ste zistili, že ste tehotné?

dada7701
7. jún 2012

Po koľkých dňoch DPO ste si robili test a či ste mali nejaké príznaky ešte pred vynechaním menštruácie ?

anetka85
19. máj 2013

tiež som nikdy nemala pravidelny cyklus..ale ked mi minule vianoce smrdela moja oblubena káva vedela som že je to tu.. 😉 a na silvestra som si kupila test kde som už ale na 100percent bola ista a aj sa to potvrdilo...sme v krasnom 25tt je to chlapček 🙂 a tešíme sa ztoho,keďže o babuliatko sme sa snažili už rok a pol 🙂

zuzka444
19. máj 2013

Tak u nas to bolo cakane kedze sa nam.dlho nedarilo ale toto bolo naozaj necakane lebo nam bolo povedane ze prirodzene to nepojde tak sme si len uzivali a mala.som.dostat kramy no.ale boleli ma krize aj podbrusko ako vzdy pred ms a kolegyne ze som isto tehotna..ja ze pochybujem a na druhy den mi to nedalo som.si spravila test a sup.// bola som.stastna ako blska heh.a to som mala pred ms cize som.bola tak nejako 1tt a doktorovi som isla neskor kedze som.vedela ze ma sone nic neuvidi pokial.nebudem aspom.v 4 tt a videl.bublinku :D...

sense
19. máj 2013

tusila som to den dva dni predtym ako mala prist mrcha a ked neprisla o dva dni som si spravila test a bol pozitivny...

suzy34
25. máj 2013

Ja som to zistila 9 DPO, urobila som si test a bola tam druha slaba ciarka.

kika112
25. máj 2013

Prvy krat som to zistila ked mi meskal menzes - spravila som test a bolo. Druhy krat som mala podozrenie. Totiz pocas kojenia som nemala menzes, a nebyt otehotnenia asi by prave prisiel, ale hned prve vajicko bolo "lapene" do hniezda 😀 Citila som znamu nevolnost a test mi to potvrdil 🙂 Sice sme planovali mat dalsie az o rok, ale co uz, stalo sa, 18 mesacny rozdiel medzi detmi je super 😉

miminator1987
26. máj 2013

Ja som to vedela hned 3 DPO. Mala som zvlastne pocity v brusku vajecniky ma pichali ten pocit ako pred mrchou som mala hned tiez.Frajer sa zo mna smial ale mne to vsetko bolo divne a nie nirmalne. Take pocity som predtym nemala.a taky prvy priznak bol zvysena teplota.po tyzdni zvys.teploty som robila test a nic. Nechapala som lebo clovek nema z nicoho nic zvysenu teplotu cele dni.a navyse som sa citila super pribteplote.tak o tyzden druhy test a uz bol duch🙂 cca 14DPO.. Postupne silnel.Teraz koncim 5 tyzden🙂 caka ma prva kontrola ultrazvuk atd.. Tesim sa no zaroven bojim🙂

aniko82
26. máj 2013

Prvy krát som uz velmi chcela, 2 dni potom, ako mi meškal mezes, som si sparvila test a boli 2 slabé čiaročky. Predtým som nič necitila, až potom som začala mať akoby menzes-bolesti... Druhy krát mi tiež meškal, už som to tušila, ale zároven som mala aj obavy (bábo sme chceli, ale to že kedy, nechali sme na osud, a už je to tu, tak rýchlo???)...Bola Velká noc, obchody žiadne, tak asi až týžden po vynechaní menz. som si spravila test, no prekvapená som už nebola🙂)) Vo februári som bola u dokt. na sone, potom mala posledný menzes, hned potom som otehotnela 🙂 a vyšli mi nejaké zlé vysledky, tak nasledovala liečba.Tiež žiadne "príznaky" po DPO, a kedze som s tehotenstvom akosi nerátala, pár dní po DPO som musela brat kombináciu antibiotík, no naštastie všetko dobre dobadlo.

vikis5
29. máj 2013

ja som to tiez tusila hned respektíve vkladala som do toho vsetky nádeje, my sme sa snazili skoro rok a neuspesne, doktor mi nasadil clostil a podarilo sa hned na prvy krat...a moje priznaky boli uplne iste ako mavam pred MS, az na to ze ona uz neprisla 🙂

petula8
5. júl 2013

keď som čakala prvú dcérku dozvedela som sa o tehu v 7týždni a druhú v 12 týždni tehulkovania. 🙂 😉 😀

paola881
17. júl 2013

Pred 3 dňami, dnes mám 28DC presne viem deň keď sme počali 🙂)) ešte sa nejdem moc tešiť nakoľko je moc skoro 🙂 ale už 3 deň mám na teste // 😉

ribelina
17. júl 2013

Ja som na to prišla možno 10 DPO, mala som nejako veľké bruško nezvyčajne nafúknute alebo čo ale nevedela som že ide o tehu. Kúpila som si test a druhá čiarka bola len slabá, na druhý deň na to mi už bolo zle na zvracanie a šla som aj k doktorovi. Ale keď nad tým rozmýšľam spätne tak mi bolo veľmi divné aká som bola hladná, u nás v práci varia otrasne ale celý týždeň som všetko zjedla čo sa mi nikdy pred tým nestalo :D

bocjanka
17. júl 2013

V 5tt, nechápem ženy, keď povedia v 25 tt, že nevedeli, že sú tehotné a behajú po doktoroch, že sa im niečo prelieva v črevách.

sachmetttt
17. júl 2013

Ja si myslím teraz že som v tom pali žaha boli žaludok chodím čSTEJŠIE ČURAT.No bohužial som si urobila test ale 5dní pred ms mam ju nepravidelnu tak len tipujm a test nič tak neviem..

lillona
17. júl 2013

asi týždeň po ovulácii som mala "tušáka", lebo ma začali pobolievať prsia. urobila som si test a tam strašne slabunký duch,ktorý o pár dní zosilnel 🙂

miranda323
31. aug 2013

ja som sa tiez dozvedela dnes ze som tehotna.........manzel sa ma opytal ze co si taka zuriva draha nie si tehotna?a wyzera to tak ze som 😲

jsemetkova
4. sep 2013

Baby stalo sa vám, že vám vyšiel pozitívny test a doktorka vám ešte nevedela povedať či ste tehotná?

tonjadabik2
4. sep 2013

Baby ja mam pocit ze som tehotna ale neviem.. od ukoncenia minulych kramov sa to zacalo.. bolest bruska,pichanie vo vajecniku, bolest zaludka aleze strasna,palenie zahy, spinim na pradle a chodim cikat kazdu chvilu.. neviem ci som v tom.. do nedele mam dostat ms tak sa chcem poradit..a revem lazdu chvilu,potom zurim.. no nechcem si nahovarat aby som nebola sklamana.. co poviete???

piskotka1983
21. okt 2013

Ahojte dievčence 😀 Ja som planovala otehotniet na dovolenke na Tenerife, na ktorej som bola zaciatkom oktobra. A dnes rano som si urobila test a mala som tam dve ciarky. Jednu velmi vyraznu a druhu najprv nebolo vobec vidiet, ale po 10tich minutach sa tam objavila 😀 Menstruaciu som mala dostat vcera, ale neprisla mi 😀 a to mi vzdy chodi na cas. A citim, ze som tehu, ze mi rastie pod srdiečkom novy život. Neviem, ci mám plakat, alebo sa smiat...Chce sa mi všetko. ...

ejka91458
27. dec 2013

Baby poradte.podledny MC mi zacal 1.12. a od toho cca8 -do 21 dna sme mali nechraneny sex.za normalnych okolnosti by mala prist mrcha 29.12 kedze nemam velmi pravidelny cyklus.uz od vcera ma bolia dost silno prsia a aj v podbrusku ma boli a picha obcas.su to len priznaky prichadzajucej mrchy alebo mozem byt tehotna?

zuja14
26. aug 2014

Ja som to zistila 3 dni pred očakávanou MS. Proste som si urobila test...

mariaa001
7. júl 2015

Mám bolesti v križoch občas ma pychne v brušku a je mi zle ale nezvracam teplota 37
Meška mi mrcha mala som dosť prveho no dnes už je 7 tak neviem môžem byť tehotna ?

adka7295
7. júl 2015

U mňa to začalo tak, že mi v práci bolo zle aj som išla vracať, kolegyňa čo robila vedľa mňa na linke mi povedala, že som tehotná lebo mi to vidieť na očiach no vtedy som si myslela svoje a nechcela jej veriť, na druhý deň mi v práci bolo pomerne dobre no v piatok už od rána ako som sa zobudila na rannú ma neprechádzala únava stŕpli mi ruky a proste mi bolo zle, došla som do práce a môjmu priateľovi akurát končila nočná tak som mu povedala, že to asi nezvládnem, tak mi zavolal supervízorku povedala nech prinesiem paragraf, išli sme doktorke tá sa ma pýtala či nemôžem byť tehotná to som jej povedala, že to vylúčené byť nemôže no tak jediné čo mi mohla odporučiť bol tehotenský test, tak som si ho spravila no prv som tam videla len jednu čiarku tak som sklamane položila test na stôl no priateľovi to nedalo a sledoval test a zrazu sa tam začala objavovať aj slabučká druhá čiarka no a tak to začalo 🙂 teraz som v ôsmom týždni 🙂

milhaus
7. júl 2015

tušila som to podla vytoku
test som si robila až ked meškala mrcha týžden

8adriana8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edinka126
23. sep 2015

ja som si robila test 10 DPO a už ukázal slabulinku čiarku 11DPO už bola silnaa 🙂

uzanka16
23. sep 2015

mne proste meskala MS 2 tyzdne ako vzdy, ziadne priznaky nic len kamoska ma nahovorila aby som si urobila zo srandy, uz ma nebavilo robit si testy ale dala som na nu.

5katusa12
17. feb 2016

strastne ma bolia prsia a brucho ginekolog povedal že niesom tehotná no chcem pockat do konca mesiaca priznaky mám na tehotenstvo čo si o tom misliye

katuliena82
17. feb 2016

meskala mi menstruacia 3 dni, co bolo u mna nezvykle. Mavala som pravidelny 28.dnovy cyklus. V den ocakavanej menstruacie som ale mala velmi silne bolesti v podbrusku a slabe spinenie. Priznaky som mala tieto: zimomravost striedajuca sa s vnutornou horucavou, svrbeli ma dlane (niekde som to nasla ako jeden z priznakov teho, je to divne) a mala som zapchu. Ostatne typicke priznaky (bolave prsia, unava, nevolnost), nastupili par dni na to. Takze som to zistila 5.tyzden tehotenstva. Absolutne som sa necitila tehotna, kedze tie prvotne priznaky mi nepripadali ako typicky tehotenske.

csudri87
20. apr 2016

U mna to boli tiez cigarety. Som fajciarka, a zrazu mi nechutili cigarety,napinalo ma ale som si tiez myslela ze som prefajcena.Az kym som prestala uplne,lebo ani citiť cigarety nemohla.

nelendelina
20. apr 2016

Ja vo 8tyzdni ked som bola a to bolo isla som na zabavu a 1 dc vina mi tak zahucalo v hlave ako keby som vyzrala 😀 celu flasu a vracala som a uz som vedela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre