Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

pipinka4
27. júl 2014

@mizulienka no vyskusam teda este 🙂 xi ja sa moc s kysnutym cestom nekamaratim :P

tinaaa84
28. júl 2014

Tak my sme mali včera segedínsky s knedľou a v sobotu som robila špaldový koláčik s nektarinkami a jablkom a citrónovou plnkou a včera som robila špaldový čokoládový koláč tiez s ovocím a tiež špaldový slaný koláč so smotanou, syrom, cesnakom, cibuľkou a slaninou. Dnes budeme dojedať.

mili7
28. júl 2014

Náš dnešný obed sú tuniakové fašírky so zemiakmi a čerstvým zeleninovým šalátom.

slimstar
28. júl 2014
vivusika
28. júl 2014

obrala som ešte z dvoch kríkov ríbezle, tak varím džem 😀

bambulka82
28. júl 2014

u nas dnes zeleninova polievka a na obedo-veceru 🙂 plnene zapekane sampiony, zemiaciky a salat 🙂

daniz
28. júl 2014

my v sobotu hubovo-bryndzovú polievku a faširky + zemiačky + zel.šalát, uhorka,a piekla som kysnutý slivkový koláč s makovou posýpkou
v nedeľu - vývar z domáceho kohúta , sviečková na smotane, domáca knedľa

slimstar
28. júl 2014

Kuracie kúsky s chilli recept, ale vôbec to nie je pikantné 😉
http://inzena.veu.sk/index.php/najlepsie-recept...

jojko04092012
28. júl 2014

AHOJTE TAK A SME PO OBEDE DNES SME MALY SLEPACIU POLIEVOCKU , KASU FAZULKOVY PRIVAROK , PECENU SEKANU ,A DOMACE VETERNIKI

m_ij_ka
28. júl 2014

@nakup 4dcl octu, 3ks bobkového listu, čierne korenie, soľ, 90g varenej mrkvy, 120g sladkokyslých uhoriek, 1 cibuľa, majonéza 400g, 250g kyslá smotana , 2kg kapra, 9cl vody, 1 lyžica horčice, 1 lyžička citronovej šťavy

Z vody, octu, soli, bobkového listu a čierneho korenia si spravíme nálev, ktorý privedieme do varu. Do nálevu dáme rybu a varíme 15 minút. Rybu odstavíme a necháme odstáť na chladnom mieste min. 24 hodín. Rybu scedíme a oberieme od kostí. Nastrúhame mrkvu, nakrájame uhorky a cibuľu na menšie kúsky. Pridáme ostatné ingrediencie, soľ, horčicu a korenie dávam podľa chuti. Všetko spolu premiešame a necháme odstáť 12 hodín(najlepšie cez noc). Ráno môžeš podávať na raňajky s rohlíkmi. 🙂

zklimekova
28. júl 2014

V sobotu sme mali kapustnicu , knedľu, maskové guľky v paradajkovej omáčke aj zapečenú plnenú papriku pre starších členov rodiny 😉 , včera sme boli na krstinách tak sme nevarili a prejedli sme sa tam 😅 , ja som na krstiny piekla tortu, kakaové cesto s krémom s bielej čokolády, šľahačky a mascarpone , dnes sme podojedali čo nám nabalili akurát som spravila krémovú mrkvovú polievku 🙂

a2303
28. júl 2014

Dnes sa dojedala hrášková polievka, k tomu špagety a broskyňový nanuk 😵 V noci som zavárala broskyne, tak som spravila deťom aj nanuk na dnes.

slimstar
28. júl 2014
nakup
28. júl 2014

@m_ij_ka ďakujem pekne za recept musí ísť tam kapor ?

karkana
28. júl 2014

škvarkové buchty s lekvárom,pagáče 🙂

m_ij_ka
28. júl 2014

naša večera obložená misa (eidam,šunka, malokarpatská saláma, klobáska, rajčina paprika), bagety

a2303
28. júl 2014

A ešte poobedňajší tvarohovo-ovocný koláč 😵

zita19
28. júl 2014

nove zemiacky s jogurtovou tatarkou. Tak som sa nadlabla, ze funim...

lenkaleg
28. júl 2014

@lovely_choice ahoj, vies mi dat receptik? vdaka

lovely_choice
28. júl 2014

@lenkaleg recept na co? (ake jedlo) 🙂

slimstar
29. júl 2014

Zapečený špenát s vajíčkom a cuketou na cesnaku
http://inzena.veu.sk/index.php/najlepsie-recept...

vivusika
29. júl 2014

u nás dnes fazuľová polievka so zeleninou a klobáskou, slivkové knedle s kakakom alebo makom 🙂

katja78
29. júl 2014

Hokaidó polievka a rizoto z pečeného morčacieho stehna

mili7
29. júl 2014

No u nás dnes pracuje rúra 🙂 Na obed pšenový nákyp s jablkami a hrozienkami, pečiem jablkové muffiny s kúskami čokolády a pizzové rožky. Na večeru dopečiem ešte chlieb vo vajci a dnes končím.

zuju2
29. júl 2014

My dnes zapekanú brokolicu s cestovinou.

daniz
29. júl 2014

Tak včera na večeru boli domáce hambáče, dnes deti dojedia kohútiu polievku a parené buchty majú-domáce!!! Na večeru asi bryndziaky.

luciaq
29. júl 2014

vcera : kura na smotane s kolienkami
dnes: hrachova polievka a sulance so struhankou

monikaresovska
29. júl 2014

dnes plnená cuketa a kedže mužíček také neľúbi, tak má odložené od svokry šalát a rezník🙂

adulikka
29. júl 2014

dnes syrove halusky so slaninkou